projem

Facebook Hesap Silme

2 sene önce Burak İşci tarafından yazıldı ve hakkında 4 yorum yapıldı.

Merhaba arkadaşlar sizde artık Facebook'un zıvanadan çıkmış yapısından bıkmış ve Facebook hesabınızı silmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatli okumalısınız çünkü bu yazıda tam da ihtiyacınız olan şeyi yani Facebook hesap silme yöntemini sizlere anlatacağım.

Aslında arkadaşlar Facebook hesap silme işlemi oldukça kolaydır. Şimdi size vereceğim Facebook hesap silme linki sayesinde hesabınızı rahatlıkla silebiliyorsunuz.

https://www.facebook.com/help/delete_account

facebook-hesap-silme

Yukarıda ki linkten Facebook'un hesap silme sayfasını açmış oluyorsunuz. Açılan sayfada ki "Hesabımı Sil" butonuna tıkladığınızda ise hesabınız silinecektir. Unutmayın ki bu işlem bir daha geri döndürülemez bir işlemdir, bu yüzden hesabınızı silmeden önce tekrar düşünün.

Facebook hesap kapatmanın bir diğer yolu da hesabınızı dondurmak ve takip eden 14 gün içerisinde hesabınıza giriş yapmamaktan geçmektedir. Dediğim gibi dondurduğunuz hesaba belli bir süre giriş yapmazsanız, hesap otomatik olarak kapatılmaktadır. Facebook hesabınızın nasıl dondurulacağını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın!

facebook
Ne yazık ki bilinçsiz kullanımlar sonucu birçok Facebook hesabının kapatılması durumuna rastlayabiliyoruz. Bu nedenle de insanlar sık sık Facebook hesabım kapatıldı, kapatılan Facebook hesabımı nasıl geri açarım tarzında sorular sormaya ...
pinterest
Merhaba arkadaşlar, az önce yabancı bir SEO sitesinde gezinirken Pinterest hakkında bir infografiğe rast geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. Ancak öncesinde biraz Pinterest'ten bahsetmemiz gerekiyor elbette. Pinterest Nedir? Pinterest kısaca Twitt...
onecikarilmis
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda dağıttığım Baharat V1 temasının "Sosyal Ağlarda Biz" bileşeninde bulunan kısım için sitemde twitter takipçi sayısını nasıl gösterebileceğimi fazlasıyla araştırmak zorunda kalmıştım ve pek düzgü...
  1. Ekrem MENTEŞOĞLU diyor ki:

    Facebook artık eski gücünü kaybediyor bence, herkes yavaş yavaş kapatıyor, onlar içinde yararlı bir yazı olmuş.

  2. murat diyor ki:

    benım hesap ama giremıyorum lutfen yardımcı olurmusunz

  3. Şeyda KARABALOGLU diyor ki:

    Şeyda KARABALOĞLU adına facebokum vardı şuan kapatıldı facebook onun üzürne ben kendime tekar bi face adresi aldım . ben diyeyim 9 face siz deyin 10 face hepsi açılmadan kapandı.. Adıma face adresi alamıorum ne yapmalıyım..