Yeni GSM Operatörü BİMCell

12 yıl önce

Şaşkınlığınız hala geçmemiş olabilir ancak duyduğunuz doğru.BİM artık mobil dünyada !Kısa bir süre önce BİMCell'i kurmak için harekete geçen BİM , artık BİMCell'i satışa sunuyor.BİM marketlerinin önünden geçen arkadaşlar çoktan koca afişi görmüşlerdir.BİMCell geliyor diye.

Şimdilik Avea altyapısı ile müşterilerine hizmet verecek olan BİMCell , ileride kendi altyapısını kullanmayı hedefliyor.Tek hedefleri ise kullanıcılarına daha ucuz bir hizmet sunmak.

Başlangıçta BİMCell'de faturalı hat olmayacak , sadece kontörlü hat olacak.Hatlar ise 39 TL ücret ile sahiplerini bulacaklar.Kullanıcılar herhangi bir BİM mağazasından hatlarına 5, 10 , 20 , 30 TL 'lik yükleme yapabilecekler veya kart alıp kendileri yükleme yapacaklar.Belki de kartların adı Le Kontör olur ,) .BİMCell kullanıcıların telefon numaraları 551 kodu ile başlayacak.

Başlangıç olarak tarife fiyatları net olarak bilinmese de tüm tarifeler de her yöne 6 saniyesi 1 kuruş olacağı kesin.Bunun dışında BİM'in Türkiye genelinde bulunan binlerce mağazası BİMCell'in yayılmasında büyük rol oynayacak.BİMCell'in ilk etapta izleyeceği düşük fiyat politikası ile telefon giderleri düşük olan kullanıcıları hedefleyeceği düşünülüyor.

Daha ayrıntılı bilgiye BİMCell'in internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İşte Bazı Twitter Geyikleri

"BİMCELL'den çıldırtan tarifeler: Le'HerYöne, Le'Kamu, Le'Sınırsız, Le'ÇalarkenDinlet, Le'FreeZone, Le'leleSakine…"

"BİMCell'e geçenlere,bim mağazalarında LeCola ve bim nutellası indirimli olup,"fakirim" yazıp 2222'ye gönderenlere hediye lira yüklenecekmiş"

"BİMcell” ne laaa ..)) reklamı nasıl olcek ; le' leee lee sakine niye gittin turkcele gel beraber konuşak bak gidiyor saniyee .)"

"Le' Cola, Le' Porta" derken şimdi de BimCell…"

"Turkcell'in celocanı varsa helal iletişim BİMCELL'in bilocanı var "

"BİMcell tüm mağazalarına birer baz istastonu kursa kapsama alanı en geniş operatör olur .) "

"Bimle dalga geçtiniz geçtiniz bak noldu şimdi ? bim bimcell çıkardı :D :D"

Yorumlar (2)

  1. mecnun dedi ki:

    le bimcel ' i deneyeceğim :D

  2. Halil dedi ki:

    Geçen gün BİM'de tanıtıma başlamışlar bile , adama başka hat kullanıyorum diyorsun bize gel diyor :D