WordPress Tema

11 yıl önce

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi uzun zamandır WordPress ve SEO ile ilgileniyorum ve SEO uyumluluğu yüksek olan WordPress temaları hazırlıyorum. Gerek ücretsiz dağıttığım, gerek satışını yaptığım, gerekse de müşterilerim tarafından referans gösterilmesini istemediği birçok temam şuan da en az 5 milyon sayfa da kullanılmaktadır.

İlk temamı çıkarttığım günden bu yana her temayla birlikte kendimi geliştirmiş olmakla beraber şuan da tema yapımında büyük bir bilgi birikimine sahibim. Bende bu bilgi birikimimden yararlanarak, isteğe özel olarak temalar hazırlamaya karar verdim. Şuan da piyasayı incelediğimde bir tema için aşırı derece de yüksek ve düşük fiyatlar görebiliyorum. Bense size hazırlayacağım temaları büyük bir özenle, piyasa ortalamalarının altında bir fiyatla oluşturacağım. Her ne fiyata tema yaparsam yapayım kalitesinin saşmayacağından emin olabilirsiniz.

Peki neler yapabiliyorum?

  • Tüm temalar üst düzey SEO uyumluluğuna sahiptir.
  • Temalarda hiçbir HTML ve CSS kodlama hatası yoktur.
  • CSS Sprite tekniği temalara başarı ile uygulanır. Bu sayede sitede gözle görülür bir hızlanma meydana gelir.
  • Temalara birçok ayarlamayı yapabileceğiniz tema paneli eklenmektedir.
  • Temaya göre bazı eklentiler temaya entegre edilerek hız ve CPU konusunda tasarruf sağlanmaktadır.
  • Temaların kodlamasında özellikle CSS3 başta olmak üzere HTML5 ve Jquery’den elimden geldiğince yararlanılır.
  • Site içi SEO hakkında yapılması gereken her şey temaya eklenir.
  • İsteğe göre temaların tablet ve telefon görünümleri hazırlanmaktadır.
  • Tüm temalar ziyaretçilerin sitede izleyeceği, yapacağı işlemler dikkate alınarak ziyaretçilere uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

ve sizin istediğiniz birçok özellik temaya eklenmektedir.

Referanslarım

Bazı referanslarımın bulunduğu portfolyo sayfama ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Temanın hazır olması ne kadar sürer?

Yaptıracağınız işleme göre temaların elinize ulaşması maksimum 1 hafta sürmektedir. Temalar en kısa olarak; yalnızca entegre yaptıracaksanız 2-3 saat, PSD to WordPress yaptıracaksanız 1-3 gün içerisinde elinize ulaşacaktır. Eğer sıfırdan bir tema hazırlamamı isterseniz en kısa 2-4 gün içerisinde temayı size teslim edebilirim.

Peki bu iş bize ne kadara patlar?

Ücretlendirme yapılacak temaya ve işe göre değişeceğinden belirli bir fiyat veremiyorum. Bana isciburak@gmail.com adresinden ulaşmanız durumunda fiyat hakkında bir anlaşma sağlayabiliriz. Eğer entegre veya PSD to WP yaptıracaksanız temanın bir önizleme görüntüsünü, sıfırdan tema yaptıracaksanız nasıl bir şey olmasını istediğinizi belirten bir yazıyı ve mümkünse isteğinize benzer temaları da mail ile yollamanızı istiyorum.

Ödeme yapabileceğiniz yöntemler nelerdir?

odeme

NOT: Lütfen aşağıdan yorum yazarak bana ulaşmaya çalışmayın, isciburak@gmail.com adresinden mail yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazı yorumlara kapalıdır, bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.