arkaplan

Standard Profil Tüm Kadın Çalışanlarının “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

6 sene önce

Dünya otomotiv endüstrisi için 1977 yılından bu yana sızdırmazlık profili üreten Standard Profil Grubu “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü bünyesinde yer alan ve dünyanın dört bir yanından 2 bini aşkın kadın çalışanıyla birlikte kutladı.

41 yıllık tecrübesiyle 7 ülkede 12 fabrikada üretim yapan Standard Profil Grubu, dünya genelinde yer alan kadın çalışanları için “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nde ilgi çekici bir kutlamaya imza attı. 2017 yılında AÇEV ve Ford Otosan işbirliği ile toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çeken seminerler düzenleyen Standard Profil, kadınların iş hayatına katkısına olan inancını anlatan bir video da çekti. Sosyal medya hesaplarında paylaşılan videoda, Standard Profil’in dünyanın dört bir tarafındaki çalışanları kadınlara destek veriyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Standard Profil Kadın Çalışanlarını Unutmadı

2018 hedeflerini belirlerken bu yıl “Mükemmelliği” işleyen Standard Profil, teknolojiyi, performansı ve müşteriyi bu çatı altında yenilikler ile desteklerken dördüncü ve son parçayı tamamlayan en önemli başlığı insan olarak belirledi. Buna dayanarak her lokasyonunda fabrika müdürlerinin ve çalışanların da katılımı ile gerçekleştirilen küçük kutlamalarda Standard Profil Ailesi, kadın çalışanlarına emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Öncelikle insana verdiği değerle, bununla birlikte kadınlara iş yaşamında eşit haklar verilmesine ve kadın çalışanlarının sayısının her geçen gün artmasına destek veren Standard Profil, her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tüm dünyada bulunan lokasyonlarında kutlamaya özen gösteriyor.

Kutlamalarda CEO’nun özel mesajları da çalışanlar ile paylaşılıyor. Bu özel günde görüşlerini paylaşan Standard Profil CEO’su Turhan Semizer: “Dünya genelinde 2 bini aşkın kadın çalışanımızın varlığı ve emeğiyle gelişmeye, zenginleşmeye devam ediyoruz. Bu özel günde Grubumuza, toplumumuza ve dünyamıza sağladığı katkıdan büyük mutluluk duyuyoruz. Standard Profil Grubu adına, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününüzü kutluyorum” dedi.

Standard Profil Hakkında:

1977 yılında kurulan Standard Profil Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde faaliyet gösteren Standard Profil, dünya çapında otomobil sızdırmazları üretimi gerçekleştiriyor. Merkez üssü İstanbul’da olmak üzere Düzce’de ve Manisa’da yer alan toplam 3 fabrikasının yanı sıra Standard Profil, İspanya, Fas, Çin, Güney Afrika, Bulgaristan ve Meksika’da faaliyet gösteriyor.

Daha fazla bilgi için Standard Profil Haberleri ve Standard Profil Sosyal Sorumluluk projelerine göz atabilirsiniz.

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)