Spam Yorumlarınızdan Backlink Elde Edin !

12 yıl önce

Muhakkak ki aramızda günde onlarca gereksiz , yabancı diller de yazılmış spam yorumlar alan arkadaşlar vardır.Bu gün ki yazımızda bu spam yorumları nasıl kendi lehimize çevireceğimizi göstereceğim.Webmasterlar için gizli bir nimet olan spam yorumlardan nasıl backlink elde edeceğimiz yöntemi , bu yöntem sayesinde seo'nuzu güçlendirip kelime bazlı yükseliş yaşayacağınızı şimdi anlatmaya başlayabiliriz.

Faydasını fazlasıyla göreceğimiz bu yöntemde ilk önce arkadaşlar sitemize gelen spam yorumları silmeyeceğiz , sitemizde biriktireceğiz.Her gün biriken bu spam yorumlardan 20-30 tanesini düzenleyerek yayınlamaya başlıyoruz.Her bir yorum farklı ip adresinden olduğundan çok kaliteli backlinkler kazanmış olacağız.İlk öncelikle spam yorumlarımızı yayınlamaya başlamadan önce , yorumu hızlı düzenle diyoruz.İsim bölümüne backlink almak istediğimiz ve arama motorlarından yükseliş göstermek istediğimiz kelimeyi yazıyoruz ( örn : seo , wordpress , teknoloji ).E-posta kısmına dokunmadan URL bölümüne sitemizin anasayfasını ya da alt sayfalarımızı yazıyoruz.Daha sonra yorumu güncelle diyip , yorumu onaylıyoruz.

Spam Yorum Düzenleme

Bu sayede yorumlar farklı ip adreslerinden olduğundan onlarca backlink kazanmış , kelime bazlı yükseliş göstermiş oluyoruz.Emin olun ki faydasını göreceksiniz.


 

Yorumlar (6)

 1. tanyurd dedi ki:

  Şaka gibi.. Bunun gerçekten faydalı olacağına inanmalımıyız .. Kendi siteme yaptığım yorumdan nasıl bir fayda gelecek anlamadım:) ama denemenin zararı yoktur herhalde..

 2. destek dedi ki:

  Bende sitemde uygulamaktayım fakat kafamı kurcalayan bu spam yapan ip ler google tarafından biliniyorsa, işler tersine dönebilir.

  Bakalım bir süre sonra neler olacak…

 3. ahmet dedi ki:

  bu biraz saçma değil mi biz bu yorumu düzeltip onaylarsak o ip bizde bir defa onay aldığı için güvenli listeye girecek ve oradan bir daha yorum gelirse hooop yayınlanacak ve bizler bir alalım derken 10 yiyeceğiz. Bunu hiç hesaba katmıyor musunuz?

  • Burak İşci dedi ki:

   WordPress de ayarları şu şekilde yaparsanız her yorumu onaylamanız gerekir!

   resim

   • ahmet dedi ki:

    cevabınız için teşekkürler. Hocam bir de konu ile alakası yok ama şuan bir sitemde tahamata v4 temasını kullanıyorum ve popüler filmler gibi özel template ile oluşturulan sayfalarda title kısmı anasayfa titlesi olarak görünüyor. Demo sitede de bu böyle. Bu yüzden de yinelenen başlıklarda görüntüleniyor wm toools da. bunu nasıl düzeltebilirim.