PES 2013 Türkçe Spiker Yaması

11 yıl önce

Merhaba arkadaşlar bildiğimiz üzere hayatımızın en çok zevk veren oyunlarından birisi de PES serisidir. Her ne kadar oyundan yama kurmadan da zevk alabilsek, yama kurarak oynamak her zaman daha zevkli oluyor. Bu yamalar genellikle Türkiye ligi yaması, Türkçe spiker yaması, forma yamaları oluyor. Nedeni ise KONAMI şirketinin Türk oyun severlerine ve takımlarına fazla önem vermemesi, haliyle de biz bu önemsizliği çıkarılan yamalar ile kapatmaya çalışıyoruz. Bu sayede ise oyundan aldığımız zevki üst seviyeye çıkarabiliyoruz. Bu yazımda ise sizlerle Pes 2013 için Türkçe spiker yamasını paylaşacağım.

pes 2013 türkçe spiker

Pes 2013 Türkçe spiker yaması şuan itibariyle son sürümdür ve önceki sürümlerde ki tüm özellikleri içermektedir. Şuan da aktif olan sürüm V.1.2 sürümüdür. Bu sürümde önceki sürümde bulunan replik hataları düzeltilmiş, yeni replikler yamaya eklenmiştir.

TSC ekibi tarafından hazırlanan Pes 2013 Türkçe spiker yaması ile oyundan aldığınız zevk tavan yapacak. Türkçe spiker yaması, içerisinde yama bulunan veya bulunmayan tüm Pes 2013 oyunlarında çalışmaktadır.

Pes 2013 Türkçe spiker yaması kurulumu için buraya tıklayın! Pes 2013 Türkçe spiker indirmek için aşağıda ki butona tıklayın.

İndir