arkaplan

Nefis Yemek Tarifleri sitesini hala ziyaret etmediniz mi?

6 sene önce

Nefis Yemek Tarifleri sitesi kuruluşundan itibaren geçen 10 yılda olukça gelişme kat etmiştir. Birçok güncelleme ve arayüz yenilemesi ile birçok tarif sitesinin vermediği hizmeti sunmuştur. Gerek sosyal medya hesaplarıyla, gerekse mobil uygulamalarıyla çok geniş bir kitleye hitap eden site bu sektörde liderliği elinden bırakacak gibi görünmüyor.

Zengin görselleriyle bir çok yemek tarifi elinizin altında

Sitenin tarif havuzunda yüz binlerce tarif bulunmakta. Üyeler diledikleri tarifi sanal tarif defterlerine ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabiliyorlar. Son güncellemelerle eklenen çoklu defter özelliği ise bu eklentiyi bir adım öteye taşıyarak çok sayıda tarif defteri oluşturulabilmesine olanak tanıyor. Siteye her gün yüzlerce yeni yemek tarifi ekleniyor ve bu yemeklerden herhangi birini beğendiğinizde ertesi gün yeni eklenen onlarca tarifin içinde o tarifi bulmak zorlaşabiliyor. Ancak çoklu defter özelliği ile bu karmaşa çözülebiliyor. İster sonra yapılmak üzere eklenen tarifler olsun, ister çocuklara özel yemekler listelensin, ister birçok diyete uygun yemekler ayrı kategorize edilsin. Kişi bu defterleri amacına uygun şekilde beğendiği tarifleri organize etmek için kullanabiliyor.

Nefis yemek tariflerinde sadece ana yemek ve tatlı tarifleri bulunmuyor. Nefis Yemek Tarifleri 10 yıldır tarif yelpazesini akla gelebilecek her türden tarife yer vererek  genişletmiştir. Bunlara örnek olarak  diyet yemekleri, çocuk yemekleri, turşu tarifleri, dondurulmuş gıdalar gibi tarifler de verilebilir. Ziyaretçilerin ayrıca bu yemeklerin ne kadar faydalı olup olmadığını, avantajlarını ve dezavantajlarını diğer yemekleri deneyenlerin yorumları sayesinde kolaylıkla görebiliyorlar. Bu şekilde tarifi denemeden tarifle ilgili sorularına çok büyük oranda yanıt bularak, kendilerine en uygun tarifi daha kolay seçebiliyorlar.

Siteye her gün sayısı belli olmaksızın birçok yemek tarifi ekleniyor ve bu yemeklerden herhangi birini beğendiğinizde ertesi gün yeni eklenen onlarca tarifin içinde bulmak zorlaşıyor. Ancak çoklu defter birçok amaca hizmet edebiliyor. İster sonra yapılmak üzere eklenen tarifler olsun, ister çocuklara özel yemekler listelensin, ister birçok diyete uygun yemekler ayrı kategorize edilsin. Kişi bu defterleri amacına uygun şekilde kullanabilmektedir.

Nefis yemek tariflerinde bulunan ve en çok beğeni alan özelliklerden biri de bugün ne pişirsem bölümüdür. Günlük olarak editörler tarafından yenilene bu köşede, mevsime uygun olarak o gün için çorba salata ve ana yemek önerilerinden oluşan bir menü takipçilerle paylaşılmaktadır. Bu sayede her gün ne pişirsem diye düşünmenize gerek kalmaz. Diyelim ki o günki menü size pek uymadı, geriye doğru haftalarca, aylarca, hatta yıllarca gidebilir, eski tarihli menülerden de faydalanabilirsiniz.

Siteyi yeni mi keşfettiniz?

Eğer siteyi yeni keşfettiyseniz oldukça emin ellerdesiniz demektir. Kısa bir göz attığınız ve inceleme yaptığınızda oldukça popüler olan Nefis Yemek Tarifleri sitesinden vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü birçok tarif sitesinde aranılan ve bulunamayan hizmet bu sitede sağlamıştır. Sizin memnuniyetiniz için 10 yıldır bu site gelişmeye ve yeni güncellemelere adım atmıştır. Günümüzdeki yerini sizin memnuniyetiniz için çabalayarak elde etmiştir. Bu doğrultuda başka hiçbir yemek tarifi sitesinde bu çabayı ve hizmet bulamayacağınız aşikardır ve şimdiden iyi kullanımlar diliyoruz.

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)