Hotfile’de Platinium Üyeliğe Yükselme

12 yıl önce

Arkadaşlar öncelikle şunu bilmelisiniz ki Platinium üyeliğe öyle bir-iki günde anında yükselemezsiniz. Bu iş sabır ve azim istiyor ki bu yazıyı okuyorsanız bu özelliklerin sizde olduğunu düşünüyorum… Hotfile İle Para Kazanma Yöntemleri adlı makalemiz de kabaca Hotfile'yi ele almıştık , bu ve bundan sonra ki makalelerimizde biraz daha ayrıntıya girerek daha yüksek kazanç yapmanızı sağlayacak birkaç ayrıntılı bilgi öğrenebileceksiniz…

Platinium üyelik rütbesi en çok kazanç sağlatan , üyelik rütbesidir.Üyelik rütbeleri ve kazançları ile ilgili tablomuz aşağıdaki gibidir.

Hotfile Kazanç Sistemi

Tabloda da görüldüğü gibi 100 megabayt üstü dosyalarınızın 1.000 defa indirilmesinden tam 15$ kazanabileceksiniz. Bu hiçte fena bir mevla değil.Şimdi size platinium üyeliğe yükselmenizi sağlayabilecek bir kaç yöntem söyleyeceğim..

* Çok indirilen düşük boyutlu dosyalar yerine , az indirilen yüksek boyutlu dosyalar yüklemeniz sizin yararınıza olacaktır.

* Eliniz de örnek olarak 400 megabaytlık biir dosya var diyelim , bunu birden yüklemeyin.100 megabaytlık 4 parça haline bölün hem dosyalarınızın indirilme popülerliğini arttırın hem de dört kat daha fazla kazanın…

* Eğer amacınız sadece para kazanmak ise daha fazla oyun sektörü ile ilgilenmelisiniz , bu sayede dosyalarınız daha çok indirilir ve platinium üyeliğe bir adım daha yaklaşmış olursunuz….

* Paylaşımlarınız da sınırlı kalmayın.Yüklediğiniz dosyaları sadece Türk değil diğer yabancı form sitelerinde de tanıtın , unutmayın ne kadar çok sitede dosyalarınızın linklerini paylaşırsanız o kadar indirilme oranı yüksek olur

Bir daha ki makalemde diğer yüksek kazanç elde etme yöntemlerini paylaşacağım , görüşmek üzere…

Yorumlar (7)

  1. Emre dedi ki:

    bu işte iyi para var ama degerlendirirsen :D

  2. Enes dedi ki:

    Forumdaki konunuzu gördümde sitenize girdim. Reklam vermeyi düşündüm ilk fakat siteye girdikten sonra bir miktar fikir değişikliği oldu.
     
    Upload ile uğraşacaksanız kesinlikle Themaposter kullanın. Themaposter ile yüzlerce foruma konu açabilirsiniz.