Google Analytics Yenileniyor , Google Yine İş Başında

13 yıl önce

Google Plus'ı aktif etmesiyle beraber tüm hizmetlerinin tasarımını Plus'a bezmeten Google bildiğiniz gibi en son Youtube'nin tasarımında değişiklikler yapmıştı.Az önce Googleden aldığım bir maile göre Google Analytics 2012 yılının başlarında tamamen yeni görünümüne kavuşacak , bazı kullanıcılarda ise bu süreden önce yeni sistem kullanıma geçecek.

Yeni tasarımıyla yeni özellikleri de getirecek olan Google bakalım bu hizmetinde bize hangi yeni özellikleri sunacak.Gelen resimlere bakacak olursak , Analyticsin yeni tasarımının da Plus'ın tasarımına benzeyeceği bekleniyor…

Bana gelen mailden bir kısım ;

Sayın Google Analytics Kullanıcısı,

Google Analytics'in mevcut sürümü 2012 yılının başlarında kullanımdan kaldırılacak. Google Analytics'in yeni sürümününpek yakında hesabınızda etkinleştirileceğini bildirmekten heyecan duyuyoruz. Bu yeni sürüm, verilerinizi keşfetmenizi daha da kolaylaştıracak, tasarımı yenilenmiş bir arayüze sahiptir. Ayrıca, bazı önemli yeni özelliklerin eklendiğini de fark edeceksiniz. Bu özelliklerden önemli bulduğumuz birkaçını aşağıda bulabilirsiniz.

Maille beraber gelen tanıtım videosu ;

Yorumlar (7)

 1. Emre dedi ki:

  Linkimizi eklediğiniz için teşekkürler. Ayrıca yazınız da çok güzel olmuş :)

 2. Gökhan dedi ki:

  Tebrikler güzel bir yazı olmuş! Tam hayalimdeki web siteyi kurmuşsunuz bu arada :)

 3. Sesli Chat dedi ki:

  Burak arkadaşım ben bir forum sayfasından paylaşımını okudum ve sayfana geldim.Paylaşımların gayet güzel olmuş tebrik ederim.Web dizayn ve tasarım işleri ile alakalı eksik olan kısım var ise yardımcı olayım arkadaşım.

 4. Gmail, adsense yenilenmesi hiç hoşuma gitmedi ama bunu tuttum.

 5. Arayüz dedi ki:

  Böylesi daha güzel olcak gibi.