Gmail Yenilendi !

13 yıl önce

Yakın zamanda internette yenileneceğine dair videolar olsa da kimse bundan emin değildi , takii bu güne kadar ,) Az önce gördüğüm özelliği hemen sizlere aktarmak istedim…Google Gmail'in yeni arayüzün de tasarım biraz Google + 'a benzemiş ama yine de mükemmel bir hizmet vermeye devam ediyor.Her geçen gün yeniliklerine devam eden Gmail'in bu son hamlesi karşısında zaten hızla kullanıcı kaybeden hotmailin ne yapacağı merak konusu.Ancak şu bir gerçek ki yeni Gmail , tek kelimeyle mükemmel olmuş!

 

Siz de Gmail'izi bu yeni özelliğe geçirmek istiyorsanız , hiç beklemeden gmail hesabınıza giriş yapın , sağ alt köşede bir bildirim göreceksiniz , "yeni görünüme geç" diye , o butona tıklayın be açılan pencere de yeni görünüme geç seçeneğine tıklayın , değişimi farkedeceksiniz :)

Gmail'in yeni görünümüyle ilgili daha ayrıntılı bigiye aşağıda ki adresten ulaşabilirsiniz ;

www.google.com/mail/help/intl/tr/newlook.html "

Yorumlar (5)

 1. hakan dedi ki:

  Yenilensin bakalım :)

 2. kaan dedi ki:

  Bilgi için teşekkürler , sitenizi yakından takip ediyorum

 3. Ben gmail kullanıcısıyım. Denedim fakat eskiye gözümüz alıştığı için şuan kullanmayı hiç de düşünmüyorum. Yenilik yapıyoruz diye renge boğmuşlar bence…

 4. Arayüz dedi ki:

  2008'den beri kullanıyorum, eskisi daha güzeldi ve yeni görünüm yavaş pclerde çok kasıyo.

 5. Sihirli Blog dedi ki:

  Outlook gmail’i geçicek gibi görünüyorken google plus’ı düzenlemesi ile sanki bunun farkına varmışlar gibi görünüyor.En karlısı ise biz kullanıcılar olucaktır.Outlook ve Gmail kapışa dursun bizde en iyisini önümüze konmasını bekleriz :)