Facebook Hesap Silme

11 yıl önce ,

Merhaba arkadaşlar sizde artık Facebook'un zıvanadan çıkmış yapısından bıkmış ve Facebook hesabınızı silmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatli okumalısınız çünkü bu yazıda tam da ihtiyacınız olan şeyi yani Facebook hesap silme yöntemini sizlere anlatacağım.

Aslında arkadaşlar Facebook hesap silme işlemi oldukça kolaydır. Şimdi size vereceğim Facebook hesap silme linki sayesinde hesabınızı rahatlıkla silebiliyorsunuz.

https://www.facebook.com/help/delete_account

facebook-hesap-silme

Yukarıda ki linkten Facebook'un hesap silme sayfasını açmış oluyorsunuz. Açılan sayfada ki "Hesabımı Sil" butonuna tıkladığınızda ise hesabınız silinecektir. Unutmayın ki bu işlem bir daha geri döndürülemez bir işlemdir, bu yüzden hesabınızı silmeden önce tekrar düşünün.

Facebook hesap kapatmanın bir diğer yolu da hesabınızı dondurmak ve takip eden 14 gün içerisinde hesabınıza giriş yapmamaktan geçmektedir. Dediğim gibi dondurduğunuz hesaba belli bir süre giriş yapmazsanız, hesap otomatik olarak kapatılmaktadır. Facebook hesabınızın nasıl dondurulacağını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın!

Yorumlar (17)

 1. Facebook artık eski gücünü kaybediyor bence, herkes yavaş yavaş kapatıyor, onlar içinde yararlı bir yazı olmuş.

 2. murat dedi ki:

  benım hesap ama giremıyorum lutfen yardımcı olurmusunz

 3. Şeyda KARABALOGLU dedi ki:

  Şeyda KARABALOĞLU adına facebokum vardı şuan kapatıldı facebook onun üzürne ben kendime tekar bi face adresi aldım . ben diyeyim 9 face siz deyin 10 face hepsi açılmadan kapandı.. Adıma face adresi alamıorum ne yapmalıyım..

 4. Keko dedi ki:

  Hesapımı acın lütfen

 5. ada sinem dedi ki:

  Facemi kapatma istiyorum

 6. sultan ülker dedi ki:

  ya face durup duruken kapandı dedğiniz gibi gidip başvurdum o sayfayıda düzgün bir şekilde donrudum face dede zaten herşey doğruydu şimdi ne yapmalıyım

 7. elif dedi ki:

  Facemi dondurmustum fakat geri acamiyorum hesap yok diyo ne yapabilirim

 8. şemsihan yılmaz dedi ki:

  Çalındı kapatılsın istiyorum

 9. haydar armagan dedi ki:

  hic bir uyari falan almadan kotu amacli biseyde paylamadim ama nedense hesabima giris yapamiyom her seferinde karsima bu cikiyo

  Üzgünüz, bir hata oluştu.

  Bunu en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz.

  Geri Dön

  Facebook © 2016 · Yardım
  yardimci olursaniz sevinirim tsklr

 10. sare gülbaran dedi ki:

  hiç bir hata yapmadan beş sene eşimin fesini kullandım hiç birşey olmadı yeni akıllı telefon aldım almaz etmez olaydım öleydim keşke bir fesbuk hesabı açtım şak gitti günlerce aylarca kilitli açılmıyor haksız cezama nasılsa af geliyor ama o aldıkları hesaba mümkün deyil ulaşılmıyor cebren vermiyorlar yeni hesap yenihesap yetmedi numara yenilemeler arım namusum bok oldu öldüm meğer o hesaplar kapanmazmış ama benim ulaşmam imkansız vermiyorlar kimliğiğim resimlerim özel bilgilerim adreslerim ip numaralarım itin mezbelenin hekorlarrın elinde kullanılıyor sade içim yana yana acılar içinde seyrediyorum şikayet bilmem ne bin defa ettim hiç kimsenin umrunda deyil şikayet veya yardım mercii yok yalan peri perişan oldum şimdi biri beni bu acıdan azaptan keşke kurtarabilse ah keşke iki gün önce arsız bir çocuk gibi ben yeni numara aldım hesap oluyturdum elimden aldıtları hesabım nooldu bakayım dedim vallahi kanser oldum iki günlük numarama deyiştir diyor hesap onay bekliyor yok belkide kasten yapıyorlar böyle bir utanmazlık yok ben yanıma numara matikmi alıcam eski hesaplarımın sadece tel nosunu biliyorum ne meyl adresi ne şifresi unuttum bacaklarım sakat tek başıma evdeyim 51 yaşındayım ben ve bu halde ş u kahrolduğum acıya bak şanım şerefim ayaklar altına düştü

 11. mehmet dedi ki:

  benim hedabım kapatıldı açmayı bilen yardım etsin lütfen

 12. Aise dedi ki:

  Yardımcı olurmusunuz ..?