Çöp Adamlarla Çizgi Film , Animasyon vb. Yapma Programı

12 yıl önce

Yalnızca 400kb alan kaplayan ve ücretsiz olan Pivot Stickfigure Animator programı ile isterseniz çöp adamlarla çizgi film , animasyon vb. yapabilirsiniz.Çeşitli animasyonlar hazırlayabileceğiniz programın kullanımı da oldukça kolaydır.Programla birlik de insandan farklı 10 tane cismi de hareket ettirerek çeşitli animasyonlar oluşturuyorsunuz.Programın temeli ise eklemleri bükmekten geçiyor.Hareket ettirmek istediğiniz cisimleri eklem yerlerinden büktükten sonra da sahneyi şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Sol menü de belirlediğiniz figürün rengini ve boyutunu belirledikten sonra sahnede ki pozisyonuna da karar verebilirsiniz.İlk sahne de ki pozisyonunuzu ayarladıktan sonra "next frame" butonu ile bir sonra ki sahneye geçiş yapabilirsiniz ve bu işlemi istediğiniz kadar tekrar ettirebilirsiniz.

En son olarak sahnelerin geçiş hızını ve animasyonun boyutunu da ayarladıktan sonra play butonuna basarak animasyonunuzu izleyebilir ardından kaydedebilirsiniz.İsterseniz de animasyonların arkaplanın da önerilen beyaz renk dışında bilgisayarınızda ki resimleri de kullanabilirsiniz.Şimdi bu programla yapılmış birkaç tane örneği inceleyelim. 

Yorumlar (3)

  1. =»קςк๏lเς«= dedi ki:

    Ben Teşekkür Ederim

  2. kudufegu dedi ki:

    Well done, smart all the best