Çalışma Masam

12 yıl önce

Genellikle bilgisayarımı yatağın üstünde yatarak kullansam da arada sırada masaya oturduğum oluyor :) O zamanların resimlerini ne buraya atıyorum.Masada bilgisayarım kullandığım zaman masa haliyle toplu oluyor ancak yazılı haftalarında ise masanın üstünü bir görseniz ( son resimde ) bu ne böyle dersiniz :)

Resimler de göreceğiniz Casper marka bilgisayar tüm işlemleri yaptığım bilgisayar , diğer küçük LG ise bir proje kapsamında Cumhurbaşkanlığı tarafından hediye edilmişti.Şu an kullandığım bilgisayarı almadan önce onu kullanıyordum artık pek kullanmıyorum arada resimler de göreceğiniz gibi yanıma alıp film filan açıyorum ya da güncel olayları ondan takip ediyorum.

Yorumlar (22)

 1. Mehmet CABAR dedi ki:

  İşe odaklanmak için masanın toplu olması lazım :) Senin masan toplu ama şu karşında duran kitaplar ilgili dağıtıyordur muhakkak. Lise zamanlarım geldi aklıma :D

 2. Taner AKSOY dedi ki:

  Casper marka bilgisayardan memnunmusun Burak. Bende de var ve gayet memnunum. Ayrıca doğru söyle o kitaplarla gerçekten ders çalışıyormusun yoksa süs diye mi duruyor :) benim kitaplar süs niyetine dururdu çalışma masamda :)

  • Burak İşci dedi ki:

   Casper çok iyi performans sunuyor gerçekten almadan önce Casper hakkında birçok kişi önermem filan dedi ancak bende üç bin liralık bilgisayarın bin sekizyüze düştüğünü görünce dayanamadım aldım , aldığıma da pişman değilim.Ders çalışma konusuna gelince de , istek geldikçe çalışıyorum :D

 3. Harun dedi ki:

  Küçük bilgisayarı proje kapsamında hediye edildi demiştin, proje hakkında bilgi verirmisin?

 4. Onur Batur dedi ki:

  Benim masayı sormayın :) :) :)

 5. Teknoloji dedi ki:

  Aslında gördüğüm en tertipli düzenli masalardan diyebilirim :) ama sanki son resim dağınıklığı değilde artık sınavlara çalışmanın vermiş olduğu bıkkınlığı gösteriyor :)

 6. Mert Özler dedi ki:

  Hocam şanslısın benim kasa ekran dandik :) Görüntü iğrenç düzenliymiş. Kaça düzdün bu sistemi ?

 7. Fırat dedi ki:

  Lg x140 mı o? :) Şuan ben de onu kullanıyorum da. :D Kitapların o halini görünce aklıma YGS geldi; 2 yıl önce benim masamın üzeri de öyleydi, normal bi durum yani :)

 8. Full Dizi izle dedi ki:

  Beyazı çok seviyorsunuz anlaşılan (:

 9. Hayalcin dedi ki:

  Kitapların elinin yetişemeyeceği kadar uzaka arka tarafta kalmasını şu şekilde tanımlayabilirim.

  Artık kitapların yerini İnternet aldı olumlu ve olumsuz tüm yanları ile :)..

 10. Ahmet Şerif dedi ki:

  Şu casper hoşuma gitti acaba casperın hangi modeli ?

 11. Yeni dönem modellerde Casper fiyat/performans açısından gayet iyi. Ayrıca Burak, çalışma masan da çalışıyor izlenimini veriyor :)

 12. Mahmut KOCA dedi ki:

  Çalışma masanız güzelmiş :) Ayrıca bilgisayarda casper olunca ayrı oluyor.:)