arkaplan

Burçlar ve Yorumları

6 sene önce

BURÇLAR insanlık tarihi boyunca hayatın önemli bir noktasında yerini almıştır. Astrolojide 12 Burç farklı farklı özelliklere sahiptir. Burçların yıldız haritasına bakıldığında, gezegenlerin yaptıkları açılardan yola çıkarak zamana uygun yorumlar elde edebiliriz. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları yanı sıra karakterinize dair ip uçlarına, uğurlu sayınızdan tutun da sağlığınıza dair her şeye kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunların yanında takip edilmesi gereken diğer oluşumlar arasında dolunay, yeniay, Merkür Gerilemesi ve diğer gezegenlerin etkileşimleri yer almaktadır. Burç uyumu burçların aşk hayatı açısından son derece önemlidir. Saydıklarımızın hepsi bir arada değerlendirildiğinde daha fazla anlam oluşturur ve burçlar size günlük hayatın getirilerine karşı hazırlayıcı yorumlar sunar.

BUGÜN DOĞANLAR deyince ilk akla gelen şey burcunuz olur. Ancak hangi burç olursanız olun doğduğunuz gün farklı ise özelliklerinizin de farklı olma ihtimali var. Doğduğunuz günün karakteristik özelliklerinizi belirlemekte etkili olduğunu söyleyebiliriz. Burçların doğum günlerine göre de farklılık gösterdiğini bugün doğanların özelliklerini öğrenerek anlayabilirsiniz. Hatta öyle ki, kişinin doğum saati de yükselen burç belirleyicidir. Buna dayanarak söyleyebiliriz ki doğum gününe göre burçlar karakter analizinde önemli bir yer tutar.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI alanında uzman astrologlar tarafından yazılır. Her hafta gezegenlerin yaptığı açılar ve hareketleri detaylı şekilde incelenerek burçların hayatına etkisi yorumlanır. Haftalık burç yorumları o haftaya dair ip uçları verir. Genel konuların yanında detaylara inilebilir. Burçların iş, kariyer, aşk ve ilişkileri ile ilgili olabileceklere işaret eder. Burçlarla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar bulabileceğiniz bir platformdasınız. Merak ettiğiniz ne varsa burçlar.info dan öğrenebilirsiniz.

Kaynak: Burçlar

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)