Burakisci V4 SEO Uyumlu Kişisel WordPress Teması

11 yıl önce

Merhaba arkadaşlar bir süredir üzerinde çalıştığım Burakisci V4 tasarımını sonunda bitirdim ve sizlerle paylaşıyorum. Önceki sürümde de olduğu gibi SEO uyumlu WordPress teması olmasına çok fazla dikkat ettim ve önceki sürümde gereksiz gördüğüm bazı kısımları temadan çıkartarak ve bazı eklemeler yaparak temadan alabileceğiniz verimi en üst seviyeye çıkartmak istedim.

Genel olarak mavi ve yeşil renk tonlarını ağırlıklı olarak kullandığım temayı daha çok kişisel blogların kullanımına uygun olarak geliştirmek istedim ancak yine de her türlü bir blogda kullanılabilecek bir tema ortaya çıkartmaya çalıştım. Çünkü arkadaşlar temada ki birçok yeri tema panelinden açılır, kapanır şekilde geliştirdim bu sayede temaya istediğiniz şekli verebileceksiniz.

Dediğim gibi temayı önceki sürüme oranla daha hızlı, daha az sorgu sayısı barındıracak bir şekilde kodlamaya özen gösterdim. Çalışmalarım sonucunda tema Google hız testini 97/100 gibi çok yüksek bir puan alarak, Gtmetrix testini ise “A A” kalite de puan alarak geçmeyi başardı. Konu ile ilgili görsel paragrafın hemen altında yer alıyor zaten.

burakisciv4puan

Burakisci V4 Özellikleri

 • Sade, hızlı ve şık yapısı ile tamamen SEO uyumlu wordpress temasıdır.
 • Kodlama konusunda kesinlikle hiçbir kodlama hatası bulunmamakla beraber, kodlama tamamen SEO uyumlu biçimde yapılmıştır.
 • Tema da birçok ayarı yapabileceğiniz gelişmiş bir tema paneli bulunmaktadır. Tema panelinin resmine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • Bazı eklentiler temaya entegre edilerek hız ve CPU konusunda büyük tasarruflar sağlanmıştır.
 • Tema da oldukça geniş çapta CSS Sprite yöntemi kullanılmıştır.
 • Temada ki sorgu sayısı 14‘e kadar indirilmiştir, eğer panelden bazı kısımları kapatırsanız bu rakamı 10‘un altına bile indirebilirsiniz.
 • CSS3 ve Jquery’i tema da bolca kullanılmıştır.
 • Header kısmı bu tema da biraz daha değişti, öncelikle logo bölümünün arkaplanı otomatik olarak turuncudur. Eğer saydam bir logo kullanırsanız arkaplanı turuncu gözükecektir fakat arkaplanı beyaz yapmak istiyorsanız logonuzun arkaplanını beyaz yapmanız yeterli olacaktır.
 • Logonun yanında ki alana gelince o kısımda tamamen tema panelinden ayarlanabilir bir metro menü kullandım ancak bazı kişilerin bu menüyü sevmeyeceklerini düşündüğümden o alanda isterseniz reklam alanı da gösterebiliyorsunuz bu ayarı da yine tema panelinden ayarlıyorsunuz.
 • Bu kısımların altında ise hemen bir menü yer alıyor. Menüye biraz Jquery kullanarak şekil vermeye çalıştım ancak hatırlatmak isterim ki menü açılır menü sistemini desteklemiyor, menünün yeterince geniş olmasından dolayı böyle bir özellik eklemeye gerek duymadım.
 • Menü altına indiğimizde ise 3 yazının listelendiği bir nevi manşet sistemi oluşturdum. Bu kısımda isterseniz son yazılarınızı isterseniz de bir kategoriye ait son yazıları gösterebiliyorsunuz. Manşet bölümünü de tema panelinden kapatmanız mümkündür.
 • İndex kısmına geldiğimizde ise kullandığım index şablonunu önceki temadaki şablona oranla incelediğimizde oldukça fazla bir sadeleşme göze çarpıyor. Özellikle de gereksiz ikon kullanımından kaçındım. İndex şablonunun bu şekilde daha açık ve anlaşılır olduğunu düşünüyorum.
 • İndex kısmının hemen altında ise bir miniblog bölümü yer alıyor. Bu bölümde belirlediğiniz kategoriye ait son üç yazıyı listeleyebiliyorsunuz. Dilerseniz bu kısmı tema panelinden kapatabilirsiniz.
 • Bu güne kadar ki Burakisci V3 kullanımlarını incelediğimde slider, son izlediklerim ve son dinlediklerim alanlarının fazla kullanılmadığını gördüğümden bu alanları temadan kaldırdım ancak yine de slider yerine kullanabileceğiniz bir manşet bölümünü de temaya ekledim.
 • Bu temada ise temaya özel 4 tane bileşen oluşturdum.
 • İlk bileşenimiz reklam alanı bileşeni öncelikle son zamanlarda artan 90×90 reklam alanlarının kullanımı dolayısıyla bende reklam alanlarını 125×125 boyutları yerine 90×90 boyutlarında oluşturdum. Bu sayede reklam alanlarında artış gözleniyor. Bu bileşenin ayarlarını tema panelinden yapabiliyorsunuz. İlk kutucukta siz panelden herhangi bir kod girene kadar kendi blogumun reklamı gözükmektedir, engellemek için panelden ilk reklam kutusuna herhangi bir kod girişi yapmalısınız.
 • İkinci bileşenimiz ise sosyal dünyam bileşeni. Bu bileşeni, Burakisci V3’de bulunan sosyal dünyada ben bileşenini biraz daha geliştirerek ve e-mail abonelik formu ekleyerek temaya dahil ettim. Eskisinden daha şık ve kullanış açısından daha yararlı bir hale girdi. Bu bileşenin ayarları da tema panelinden yapılmaktadır.
 • Bir diğer bileşen ise artık her temamda görmeye alıştığınız çift sütunlu kategori bileşenidir.
 • Son olarak temaya özel bir son yazılar, popüler yazılar, son yorumlar bileşeni bulunmaktadır. Bu bileşen Jquery ile hazırlanmıştır. Popüler yazılar yorum sayısına göre listelenmektedir.
 • İçerik sayfasında baktığımızda ise her zaman ki gibi yine arama motorları tarafından sevilen ve sitede ki ziyaretçi dolaşımında kolaylık sağlayan “Anasayfa > Kategori > Yazı başlığı” şeklinde ki link yapısı ilk sırada yerini alıyor.
 • İçerik kısmının altında ise bir sosyal paylaşım alanı yer alıyor.
 • Bu kısmın altında ise ilk defa bir temamda kullanmaya karar verdiğim “önceki – sonraki yazı” kısmı yer alıyor. Bu kısmın site içerisinde ki ziyaretçi dolaşımını benzer yazılar kısmından daha çok arttıracağını düşünüyorum. Bu kısmı isterseniz tema panelinden kapatabilirsiniz.
 • Diğer yandan bu kısmın altında ise hemen benzer yazılar bileşenini koydum. Bu bölümde yazı ile aynı kategoride ki son 3 yazı listelenmektedir isterseniz bu alanı da tema panelinden kapatabilirsiniz.
 • Tema da sade ve şık bir yorum sistemi kullanılmıştır.
 • Footer yine bileşen desteklidir, istediğiniz kadar bileşen ekleyebilirsiniz.
 • Yine footera herhangi bir telif yazısını tema panelinden ekleyebiliyorsunuz.
 • Temanın çalışması için sunucunuzda Ioncube yüklü olmalıdır.
 • Temaya ait logo ve menü kullanabileceğiniz ikonların PSD halleri indireceğiniz dosyada mevcuttur.

Arkadaşlar düşünceme göre tema önceki sürümüne oranla hem görsel hemde teknik büyük bir gelişim gösterdi. Bazı arkadaşların bu temanında diğerleri gibi hep aynı şablon üzerinde olduğuna dair yorum atacaklarını biliyorum fakat Burakisci tema serisinin zaten bir şablonu vardı ve ben bu şablon dışına çıkmak istemedim. Elbette ki üzerinde çalıştığım değişik tarzda temalar da bulunmakta ancak Burakisci tema serisi hep bu şablon üzerine olacaktır. Diğer yandan arkadaşlar tema altta bulunan linki kaldırmaya çalışmadığınız sürece hiçbir sorun çıkartmayacaktır. Functions.php dosyası şifrelidir. Şifreleme nedenimi çoğu arkadaşım biliyor zaten, ne zaman ki bu ülke de emeğe saygı duyulmaya devam edilirse bende o zaman şifresiz tema dağıtımına devam edeceğim. Functions.php dosyasının şifreli olması bu dosyaya eklemeler yapmanıza engel değildir. Diğer yandan temada şifreli dosya olması nedeniyle laf atmaya kalkışanların niyetleri ve nasıl kişilikler olduklarını tahmin etmek şimdiden pekte zor olmasa gerek. Bugüne kadar dağıttığım hiçbir temada hiçbir şekilde zararlı bir kod bulunmadı ve bulunmayacaktır hala bu konuda bana karşı bir güveniniz yoksa temayı boşuna indirmeyin ve lütfen yorum kalabalığı da yapmayın. Dosyayı her ne kadar da şifrelediysem de muhakkak bu şifreyi kırıp linki kaldırmayı başaranlar da olacaktır. Onlara zaten hakkımı helal etmiyorum. Temanın kurulumu, kullanımı, önerilen ayarlar ve temada ki bazı kısımların değiştirilmelerine ilişkin yazı ve videolara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Burakisci V4 kurulum, kullanım, önerilen ayarlar ve düzenlemeler

Şimdi arkadaşlar temanın indirme ve canlı önizleme adresini veriyorum. Tema hakkında ki yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim. Eylül ayında ki çıkartacağım güncelleme paketi için yorumlarınız benim için çok önemlidir.

Canlı Önizlemeİndir

wordpress tema

Yorumlar (137)

 1. Hale dedi ki:

  Ana Sayfa-Hakkımda gibi yerler aşırı göze batıyor.Yazı kısmı-sidebar ve footter çok iyi olmuş

 2. barin dedi ki:

  merhaba bu gtmetrix sitesinde aldığım hatalar konusunda bana yardımcı olabilir misiniz ?

 3. Hocam şuan kullandığın burakisci.com teması bundan daha güzel gibi geldi bana aynı tema mı yoksa kullandığın daha farklı mı? Hayırlı olsun güzel olmuş ama burakisci.com teman daha çok hoş duruyor. özellikle foter kısmı.

 4. S.a Hayırlı Olsun yeni versiyonun :)

  Temayı Yükledikten sonra

  The encoded file /home/…../public_html/wp-content/themes/burakisciv4/functions.php is corrupt. in Unknown on line 0

  böyle bir hata almaktayım

 5. Taner Aksoy dedi ki:

  Yine güzel bir tema yapmışsın Burakcım eline sağlık

 6. oynayım dedi ki:

  Güzel tema paso versiyon cıkarıyosun burak başarılar dilerim. :)

 7. iş başvurusu dedi ki:

  v4ü görünce diğer temaları gözüm görmesin dedim :) muhteşem tema olmuş tebirkler ve teşekkürler.

 8. İsmail Bayram dedi ki:

  Çok güzel bir tema tebrikler. Yalnız üstüne gelince js ile yazılar soluyor. Bir kaç defa gidip gelince bugta kalıyor. JS yerine transition kullanın bence. Hem fazladan js kütüphanesine gerek kalmaz hem de bugta kalmaz. Teşkkürler..

  • Burak İşci dedi ki:

   O soruna malesef çözüm bulamadım, pek fazla Jquery bilmediğimden o sorunu çözemedim. Aslında bu konuyla ilgili elimde bir – iki link vardı ancak onları da silmişim geçen gün, araştırmama rağmen bir şey bulamadım. Çözümü bulabilirsem Eylül ayında ki güncelleme ile bu problemi çözmeyi düşünüyorum.

 9. Ahmet Bilmez dedi ki:

  Yaptığın temalardaki mantık hep aynı fakat yine de güzel olmuş.

 10. Adriyan dedi ki:

  Merhaba,

  Öncelikle eline sağlık çok başarılı bir tema olmuş. Özellikle içerik kısmı çok hoşuma gitti.

  Yalnız küçük bir düzeltme isteğim olacak. Ana sayfada konu özetini iki yana yaslı yapmamız mümkün mü? Bu sayede göze daha hoş gelen bir görüntü oluşur.

  Saygılar.

 11. Furkan Yurdakul dedi ki:

  güzel olmuş tema devamını bekliyorum

 12. Bertug Erdem dedi ki:

  Hocam logo yanı kutularındaki bulunan küçük resimleri bana atabilirmisiniz?

 13. Tema Güzel ama Tek sorunum şu devamını oku yorum yapılan yeri v3 deki gibi yapsaydın pek hoş olurdu diye düşünüyorum..

  WP TEMALAR ARTIK BS DE GÖRMEK İÇİN İSMİME TIKLAMAN YETERLİ

 14. Bertug Erdem dedi ki:

  hocam v3 v4 geçince wmaracından sorgu yapınca sorguda alexa falan göstermiyor site dilini bulamıyor ve kelime analizleri gözükmüyor neden olabilir

 15. Burak Kardeşim Öncelikle Tebrik Ederim Çok Güzel Bir Tema Yapmışsın, Temada Bir Kaç Hata Gördüm ;

  1: 90×90 Reklam Alanına Reklam Kodunu Koyunca Resim Gözükmüyor (Ögeyi Denetlede Gözüken Kodu : )

  Yardımlarını Bekliyorum…

 16. Bertug Erdem dedi ki:

  hocam ben logo arkasıda hiç renk olmamasını istiyorum nasıl olacak hiç bir renk olmayacak sadece logo rengi

  • Burak İşci dedi ki:

   CSS dosyasını açın ve .logo sınıfını bulun daha sonra aşağıda ki kodları silin!

   background:#e96739;border:1px solid #d75c30; background: -moz-linear-gradient(#e96739, #cf4e20);background: -webkit-linear-gradient(#e96739,#cf4e20);background: -o-linear-gradient(#e96739,#cf4e20);background: -ms-linear-gradient(#e96739,#cf4e20);background: linear-gradient(#e96739,#cf4e20);
 17. Mehmet CABAR dedi ki:

  Öncelikle seni tekrar(!) tebrik ederim. Temanın yeni versiyonu daha görsel olmuş. Ancak sana sadece bu tema değil, ilerideki temaların için tavsiye yada öneride bulunayım.
  * Yazılar hakkındaki istatistikleri görsel olarak sunabilirsin.
  * Yazıların fontlarını soluk değil de, daha canlı ve daha görsel olmasına özen göster. Yani standart fontlardan çıkmalısın.
  * Son olarak, responsive tema olarak yapmaya çalışmalısın.

  • Burak İşci dedi ki:

   Önerilerin için teşekkür ederim. Responsive tema yapımını araştırıyorum ancak hakkında pek kaynak bulamadım. Font konusuna gelince de, standart fontlardan çıkınca bu fontlar siteye yük bindiriyor ve site hızını düşürüyorlar. Belki ilerde kullanabilirim.

 18. Kaan İLBEY dedi ki:

  Sağol Başarılı Bir Tema V5 Bekliyoruz :)

 19. Eraycan dedi ki:

  http://www.eraycaneskin.tk/

  Temada bazı kısımlar görünmüyor sağ taraf görünmüyor.

 20. Murat Dinç dedi ki:

  bir çok sitede aktif olarak kullanılıyor sık sık görüyorum çok başarılı bir tema eline sağlık

 21. Bertug Erdem dedi ki:

  hocam sağ menü son yazılar popiler yazılar eklentisi varya onda 4 konu gözüküyor onu 3 konu nasıl yapabiliriz?

 22. numan dedi ki:

  tema icin tesekkurler. sitemde kullanmaya basladim cok hosuma gidiyor :)
  ancak bir sorum olacak bu yazilarin goruntulenme sayisi icin ekstra bir eklenti kurmamiza gerek varmi?

 23. Selman dedi ki:

  functions.php düzenlediğimde hata alıyorum hiçbir şekilde içerisine kod ekleyemiyorum ne yapmam lazım ? functions.phpye sorunsuz kod eklersiniz demişsiniz fakat ekleyince hep hata alıyorum.

 24. Bertug Erdem dedi ki:

  hocam sağ menü son ya zılar popiler yazılar eklentisi varya onda 4 konu gözüküyor onu 3 konu nasıl yapabi liriz?

 25. EXİT TEAM dedi ki:

  cok güzel kullandım tsk edeirm <3 senin bütün temaların cok güzel iyiki varsın :)

 26. Serdar özbek dedi ki:

  Merhaba Burak. Valla helal olsun. Ustasi olmussun. Ben bugüne kadar hep smf kullandim. Senin temalari görüncede artik wordpresse de kafa yorayim dedim. Ilk wp sitemi senin yüzünden aciyorum :-) almanca site acacam bu defa . Temanin bazi yerlerini almanca yapmam lazim. Musaden ve desteginle insallah birseyler cikar. Site ps4 ve xbox one uzerine olacak .. boyle super calismalar yaptigin icin Allah razi olsun senden

 27. bilisimextra dedi ki:

  temanız gerçekden çok hoş 2 farklı sitemde kullanmaktayım. :)

 28. İyi iş çıkarmışsın . v3 Temanı da kullanmıştım. Kendi temamı çıkarana kadar bunu kullanırım artık. Bu arada CSS ile ilgili bir sorunum var e-posta ile ulaşıp yardımcı olur musun?

 29. can dedi ki:

  Güzel tema olmuş , ben daha yeniyim bu konularda, bu temayı blogger monte edebiliyormuyuz acaba?

 30. Burak dedi ki:

  90*90 tavsiye alanına ekleme yaptığım halde resimler görünmüyor ve site acaip kasılıyor sürekli bişey yüklüyor gibi oluyor ama resim çıkmıyor . dediğiniz gibi style.css de belirttiğiniz yerleri sildim ama nafile aynı yardımcı olursan sevinirim.

 31. Bal dedi ki:

  Ben imzamda olan siteye kuruyorum ama olmuyor temayı aktif ettiğimde site kapanıyor tekrar ftpden silince düzeliyor niye böyle bir hata ile karşılaşıyorum acaba.

 32. seçim haber dedi ki:

  emeğine sağlık burak. yakında aktif edeceğim kişisel blogum için tema arayışı içindeydim. Güzel tema olmuş. Kolay gelsin.

 33. Burak Köse dedi ki:

  güzelmiş burak ellerine sağlık

 34. dekorasyon dedi ki:

  teşekkürler.

 35. Orhan dedi ki:

  Abi merhaba.Benim “xxx” sitemde temanızı uyguladım çok teşekkür ederim çok hoşuma gitti fakat temanızın panelini bulamıyorum.Tema bölümüne giriyorum seçeneklerde sadece özelleştir , bileşenler ve menüler var.Yardımcı olursanız çok makbule geçecek.İyi Günler / Akşamlar

 36. ahm3t dedi ki:

  Merhaba,
  Emeğine sağlık.

 37. SeniSeviyorum dedi ki:

  Eline sağlık güzel bir tema

 38. Sermet dedi ki:

  Kardeşim merhabalar, öncelikle ellerine sağlık gayet görsel doyurucu bir tema hazırlamışsın seo uyumu ve hızlı olması çabası. Bunun için teşekkürler.

  Soruma geçmek istiyorum;

  Sosyal ag bileşenin Sosyal Dünyam :) yazısını nasıl değiştirebilirim bunun için yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

 39. Mustafa dedi ki:

  hocam öncelikle Elizine sağlık tema çok başarılı olmuş. Yalnız Söyle bi sorunum var bilmiyorum tek bendemı var ama Öne cıkan görsel ekleyince anasayfada Görüntü bozuk görünüyor bunun nedeni ne olabilir

 40. ismail şahin ceylan dedi ki:

  Tema yı kurdum daha panele bile giriş yapmadım.biliyorum ki sorunsuz bi tema olmuştur.önemli olan uğraşman ve en önemlisi bu ortamda emeğini ücretsiz olarak paylaşman.teşekkürler.

 41. Bekir dedi ki:

  Footer’da linki bulunan site açılmıyor. Fonksiyon dosyasının şifresiz halini mail adresime yollayabilir misin? Gerekirse ben sana link veririm ancak 404 veren bir sayfaya link vererek temanı kullanamam.

 42. Temada Hata dedi ki:

  Selamun aLeykum üstad tema hata veriyor Fatal error:
  The encoded file /home/sesli/public_html/wp-content/themes/burakisciv4/functions.php is corrupt. in Unknown on line 0 yardımcı olursanız sevinirim

 43. Temada Hata dedi ki:

  Selamun aLeykum üstad makinada ioncube dosyası yüklü.

 44. Zehra Karcı dedi ki:

  Merhaba. Bu tema tam da istediğim bir tema. Çok teşekkür ederim. Ama keşke renk değişimi yapabilseydik. Buna da şükür (:

 45. Temada Hata! dedi ki:

  Merhabalar üstad makina da ioncube dosyası yüklü fakat hala hata veriyor..

 46. Enver dedi ki:

  Hocam İlk Önce Paneliniz Çok Güzel Ama Yalnız Aşağıdaki Burakisci Butonunu Nasıl Kaldırabilirim Onu Kaldırmak İstiyorum

 47. atakan dedi ki:

  senden Allah razı olsun kardeş 3 gündür tema arıyorum siteye yazı yazamıyordum eline yüreğine sağlık başarılarının devamını dilerim..

 48. atakan dedi ki:

  hocam herşey tamam da panelden sosyal paylaşım hesaplarından feedburner hesabımı yazdım e posta abonelikle ilgili sorun çıkmıyor fakat rss simgesine tıklandığında feefburner hesabım gelmesi gerekken sitenin çıkış adresi geliyor neden ne yapmam lazım

 49. Nazmi dedi ki:

  Merhabalar hocam gerçekten güzel tema yapmışsınız diyer temalarınızla birlikte tüm temalarınızı kullanmaktayım yaklaşık 30 40 siteye. Bir sorunum var. İmage.php dosyası lazım. 1 resme tıklandığında diyer resme gitmesi için :S yapabilirmisiniz bunu

 50. Nazmi dedi ki:

  içinede şu kodu koymam lazım.

  tek image.php oluşturup sadece bu kodu koyduğumda resme tıkladığımda boş syafa gözüküyor

 51. nustafa dedi ki:

  Kardeş Çok Sade yaa Birah Başlıklarını kare içine alsan konu devamınıda öyle yapsan süper olurdu

 52. erkan dedi ki:

  selam emeğinize sağlık keşke özel alanı resim yada benzeri olsaydı öne çıkan görsel eziyet oluyor..

 53. Muhabbet dedi ki:

  Merhaba temanızı kullanıyorum tesekkurler..

  yanlız bısey soracagım..

  populer yazılarda bı sıkıntımı var en cok okunan konular ılk sırada yer almıyor..

 54. coşkun dedi ki:

  merhaba temanın reklam alanına reklam kodunu koyuyorum 90×90 lık bölüme verdiğim linkin başına lendi sitemin adresi geliyor ve reklam resmide gözükmüyor. Ayrıca temanın altında bulunan linki kaldırma ücreti nedir ve buna benzer siteye özel tema yapıyormusunuz yapıyorsanız kaça yapıyorsunuz bir bilgi maili atarsanız hepsi için sevinirim.

 55. gülçin dedi ki:

  TEMA ÇOK GÜZEL ELİNİZE SAĞLIK. ANCAK EN YUKARDAKİ ADINIZA AİT LOGOYU KALDIRMAK İSTERİM. MALUM BÖYLE BİR OGO OLMASI KARMAŞA YARATABİLİR. YAPILABİLİNİR Mİ?

 56. murat dedi ki:

  s.a öncelikle güzel bir tema çıkarmışsınız elinize sağlık.bi sorum olacaktı nasıl video ekliyeceğiz? ekliyorum video da çalışiyor yalnız video url si görünüyor.şimdiden tşkler…

 57. zafer dedi ki:

  öncelikle sunmuş olduğunuz bu tema için size teşekür ederim. Gayet hızlı , sade ve bir o kadar da şık bir görünüme sahip.
  Benim bir sorum var . Yayınladığımız makaleler için ana sayfada bulunan başlıklara resimleri nasıl ekliyoruz. Yani kısacası görsel yok resmini nasıl konumuzla alakalı bir resim ile entegre edebilirim ?

 58. recep dedi ki:

  Hocam ben temada sayfalar olusturdum.Ama o sayfalarda nasil paylasim yapcam.Bide paylasim yapinca gorsel yok diyen yere nasil resim eklicez

 59. recep dedi ki:

  hocam tema guzel olmus ama bazı sıkıntılarım var.Temada sayfa oluşturuyom ama o sayfada nasıl paylaşım yapcam sadece kategori olarak paylaşım yapılıyorr bide konular paylaşıldıgı zaman başında resim nasıl eklicem en kısa surde donerseniz sevinirm

 60. yaSmin dedi ki:

  Fatal error:
  The encoded file /home/asksinse/public_html/wp-content/themes/burakisciv4/functions.php is corrupt. in Unknown on line 0

  hata veriyor mail adresinizi yada skypenizi verirseniz ekleyim ordan bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim emeğinize çok güzel olmuş gerçekten

 61. serkan dedi ki:

  Selamün aleyküm çok güzel bir tema emeğinize sağlık

  temayı kurdum fakat anasayfaki konularda resimler görünmüyor görsel yok olarak gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz rica etsem Burak abi?

  iyi gunler kolay gelsin

 62. serkan dedi ki:

  konuya eklediğim resimler çıkacakmı böyle yaparsam yoksa belirlediğim resimmi çıkacak her konuda anasayfada görsel olarak. Eğer öyleyse anlatmak istediğim o şekilde değil konu içersinde hangi resim varsa anasayfadaki konuda da o resim görünsün.

 63. ömer dedi ki:

  merhaba filazila da bi dosya yuklerken sitemde bu mesajı alıyorum (Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu)
  suanda v4 temanızı kullanıyorum tekrar filazila nın icindeki wordpres,i yukluyebilirmiyim teşekkürler

 64. Murat Aktaş dedi ki:

  tema çok güzel yukledım ayarlamaya başladım ellerıne saglık

 65. sefa dedi ki:

  Been Yükledim SÜper Tema Ama PageNavi Ayarlarını Yapamıyorum Gerekli iŞlemleri Yapıyorum Ama Sayfalma Gözükmüyor

 66. ramazan dedi ki:

  burakisciv4 temasını kurdum fakat tema gozu baya yoruyor acıkcası bende alıyor bunu ne yapabılırız. yanı yazı boyutunu az buyutup yazı rengını bıraz dah koyu yapabılırız ve sagda kategorıler tek sutun halınde bunu 2 sutun halınde nasıl yapabılırız burak kardesım tekrar tesekurler.

 67. Fatih dedi ki:

  Hocam yazı içeriğine eklediğimiz reis ana sayfada iken böyle görünüyor.Yazı içeriğine girdiğimiz zaman resim olarak görünüyor. [caption id="attachment_12" align="alignleft" width="300"] Bu seo açısından bizi engeller mi?

 68. Seçkin dedi ki:

  Merhaba anasayfadaki resimlerin boyutunu arttırıbiliyor muyuz?

 69. Ümit dedi ki:

  senin yaptığın temaya da, ioncube una da ………………………………………..

 70. cüneyt dedi ki:

  öncelikle burak arkadasım temaların mukemmel daha once sitene giriyordum bu temayı reponsiveye cevirebilrmisimiz malum reponisve sart oldu artık ve adsense icin bir tema yaparsanız sitemde kullanıcam suan reponsive tema olan kısısel blog temanızı kullanmaya karar verdım ama tam cozemedım dua ve selam ıle Allah razı olsun.