Burakisci V4 Çalışmam, Yorumlarınızı Bekliyorum!

11 yıl önce

Merhaba arkadaşlar Facebook üzerinden beni ekleyen arkadaşlar bilirler ki birkaç gün önce Burakisci V4 çizimine başlamıştım. Artık temanın HTML&CSS kodlamasının sonuna geldim sayılır sadece aklımda birkaç tane daha yapılması gereken eklemeler var onları düşünüyorum ancak temanın genel şablonu bu şekilde olacaktır.

Aşağıya hem index hemde içerik sayfasının resimlerini koyuyorum arkadaşlar, yapmak istediğiniz öneriler, eksik gördüğünüz kısımlar ya da şunu da eklesen güzel olur dediğin bir özellikleri yorum olarak belirtirseniz sevinirim. Temayı ücretsiz dağıtacağım için sizlerinde yorumlarına göre temaya son şeklini vermek istiyorum. Son olarak sidebara bir metro menü eklemeye karar verdim.

Resimlerin üzerine tıklayarak boyutlarını arttırabilirsiniz.

burakisciv4-indexburakisciv4-icerik

Temayı paylaşıma sundum arkadaşlar aşağıda ki linkten temaya ulaşabilirsiniz.

Burakisci V4 SEO Uyumlu Kişisel WordPress Teması

Yorumlar (21)

 1. Güzel bir tema olacak gibi kardeşim :). Bekliyoruz bakalım :).

 2. Berkay Gökçe dedi ki:

  Eline sağlık Burak. Beklemedeyiz :)

 3. Furkan Yurdakul dedi ki:

  footer güzel ama üst kısımdakiAna Sayfa Felan degişmeli bence

 4. mutlu dedi ki:

  Gayet Güzel Olmuş Eline Sağlık :)

 5. Özgür dedi ki:

  Tema çok hoş. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Ancak Tavsiye Ettiklerim bölümündeki 90×90 bannerleri kötü duruyor.

 6. Hibestil dedi ki:

  Kardeşim yine güzel bir tema. Fakat üst menü ve içerik kısmı arasında bur konu tutarsızlığı var.Üst taraf kurumsal içerik kısmı blog tarzı olmuş. Beklemedeyiz :)

 7. sddasdasdsadsad dedi ki:

  Burak tema güzel olmuş ama genişlik olarak biraz zayıf ve şu son paylaşımların arasına “Ayıraç” koysan çok daha iyi olur bence !

 8. Hüseyin Tekin dedi ki:

  Güzel olmuş eline sağlık, slider’de ekle ama :)

 9. Batuhan dedi ki:

  Burak kardeşim güzel tema fakat senden daha iyilerini bekliyoruz.Bence üstünde 5 ay çalış ama sonrada vay be dedirtsin yıllarca konuşulsun.Ama bu temaya bakıcak olursak bence güzel hoş…

 10. Tayfun dedi ki:

  Güzel Tema Cabuk Bitirirsen Kullanabilirim.

 11. Mesut Maden dedi ki:

  İki gündür tema arıyorum ama doğru düzgün tema bulamadım. Bulduklarımda temanın eksikleri vardı onları düzeltmeye çalıştığımda çok zamanım gitti vazgeçtim.. Bazı temaların içindeki function.php şifreliydi. Kimisinde shell vardı…

  Sizin temanızı film/ fragman sitesi için kullanıyorum. Emeğinize saygım sonsuz, temanızın altında ki sonsuza kadar duracaktır.

 12. ismail dedi ki:

  Burak, tema güzel hoş. Bi sorunum var.
  Benim sitede chrome’da farklı firefox’da farklı çıkıyor. Demondan küçük bi şekilde açılıyor. Gözle görülür bi fark. Yardımcı olursan sevinirim, Başarılar.

 13. burak dedi ki:

  kardeşim teman güzel ama sorunlar var kabul et bunu sayfa görüntülenme sayın çalışmıyor,menüler gösterdiğin gibi değil son yorumlar sonyazılar yanyana değil