Burakisci V1 Yayınlandı

12 yıl önce ,

Arkadaşlar bir süredir üzerinde çalıştığım ama aslında kodlamasını ve wordpress entegresini bir günde gerçekleştirdiğim temayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.Bu tema benim gerçek anlamda kodladığım ilk tema sayılabilir bu yüzden tema da birçok eksiklik var biliyorum ancak ilk temam olmasına rağmen temaya birçok özellik eklediğime inanıyorum.Özellikle wordpress entegre kısmında temaya olabildiğince işlevsellik katmaya çalıştım umarım bu temayı beğenirsiniz.

 

Burakisci V2 Ücretsiz WordPress Temasını Görüntülemek İçin Tıklayın!


Belirttiğim gibi tema da olabildiğince özellik olmasına çalıştım.Bu yüzden temaya bir panel yaptım.Logo bölümü , sosyal linkler , reklamlar , telif hakkı yazısı , yazar bölümü gibi birçok ayar bu panelden ayarlanıyor.Temayı ilk kullanmaya başladığınız da ise panelden kendi ayarlamalarınızı yapana kadar varsayılan ayarlar gözüküyor.

 

Temayı pek sevmesem de koyu renklerden yaptım ve dolayısıyla tema da bol resim kullanmak zorunda kaldım bu yüzden site hızında biraz düşüş oluyor fakat yakında yayınlayacağım Burakisci V2 temasında ise bu sorunlar ortadan kalkacak ve daha açık renkler kullanılacaktır.Bu tema benim ilk temam olduğu için istediklerimi fazla gerçekleştiremedim fakat bu sorunların ikinci temada kalkacağına güvenebilirsiniz.

 

Temada biri logonun üstünde diğeri de altında olmak kaydı ile iki özel menü alanımız vardır.Kolaylık olsun diye bu menüleri "görünüm>menüler" kısmından rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

 

Reklam bölümü ise son anda eklendi denebilir , aslında bu bölümü eklemeyecektim fakat çoğu kullanıcı sitelerinde 125×125 reklam yayınladığı için eklemek istedim , eğer temayı kullanırlarsa sorun yaşamalarını istemedim.Reklamlar ise panelden çok fazla detay ile yönetiliyor.Bir reklam için panelden dört ayrı bilgi giriyorsunuz.

 

Son olarak da aşağıda ki resimlerde de göreceğiniz üzeren konulara eklenen resimlerin kenarında parça parça çizgiler çıkıyor bunu sevdiğim için ekledim , umarım beğenirsiniz.

 

Şimdi sizle temadan birkaç görüntü paylaşacağım indirme linki ise bu görüntülerin altında yer almaktadır.Şimdiden kullanan arkadaşlara teşekkür ediyorum , emeğimin karşılığı olarak temanın altında bir link var kaldırmazsanız sevinirim.Eğer ikinci temada olmasını istediğiniz özellikler varsa burada belirtiniz , veya bu tema da gördüğünüz hatalar varsa bunları da belirtiniz elimden geldiğince düzeltmeye çalışacağım.

Canlı Demo

Temayı İndir

wordpress tema

Yorumlar (17)

 1. süleyman talha dedi ki:

  hayırlı olsun

 2. SEO dedi ki:

  Temanız gerçekten çok güzel olmuş , üstelik ilk temanız kimse harikalar bekleyemez ama gerçekten çok güzel bir tema olmuş arşivime alıyorum…

 3. mazda dedi ki:

  Yazı boyutlarını ve karakterini değiştirebilirsek eğer süper olur. 10 numara olur.
  Ellerinize sağlık.

 4. O.Erdem dedi ki:

  güzel olmuş ilk teman olmasına rağman çok başarılı buldum daha iyisin de yapa bilirsin

 5. uçak bileti dedi ki:

  güzel paylaşım olmuş elinize emeğinize klavyenize sağlık hocam

 6. vBulletin dedi ki:

  Geliştirilmesi gereken bir tema, v2den çok şey bekliyoruz :)

 7. Tural dedi ki:

  Tema için çok teşekkür ederim yeni açacağim site için kullanirim

 8. Tural dedi ki:

  Yeni sürümü ne zaman çıkar?

 9. ParlakTeneke dedi ki:

  İyi bir tema çıkarmışsınız elinize sağlık :)

 10. hale deniz dedi ki:

  bence gayet güzel olmuş…özellikle turkuaz renkli olan yazılar güzel:D

 11. sohbet dedi ki:

  Hayırlı olsun daha güzel temalarla karşımızda olursunuz inşallah..

 12. Mehmet Ali dedi ki:

  Temanız gerçekten güzel daha yeni görüyorum :)

 13. Merhaba bu temayı bs entegre edebilirmiyim.. Edebiirsem blogumda bir yazıma edebilrsin diye yorum yazabılırsiniz.