arkaplan

Renkli Tattoo Nasıl Yapılır?

7 sene önce

Özellikle son yıllarda hem gençlerin hem de yetişkinlerin rağbet ettiği dövme çeşitleri arasında renkli dövmeler yer alır.Çeşit çeşit dövme modelleri içerisinde rengârenk dövmeler albenileri ile pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Renkli tattoo yapımının normal dövmeden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Yalnızca siyah boya yerine dövme yaptıracak kişinin isteklerine ve yapılacak olan modelin içeriğine göre renkli dövme boyaları tercih edilir.

dovme-tattoo11

Renkli Tattoo Yaptırmanın Kuralları Var mıdır?

Renkli dövme ve renksiz dövme birbirleri ile tamamen aynıdır. Yalnız doğada pek çok farklı renk seçeneği olduğu için renkli dövme seçiminde de kullanılacak renkler üzerinde detaylıca düşünülmeli ve acele karar verilmemelidir. Tattoo yaptıracak olan kişiler öncelikle gerçekten renkli dövme isteyip istemedikleri konusunda kendilerinden emin olmalıdırlar. Zira renkli dövmelerin daha sonra sildirilmesi de bir o kadar zahmetli olabilir. Tattoo yaptıracak kişiler dövmelerinin rengine ve modeline karar verdikten sonra steril bir ortamda dövmenin vücut üzerine transfer işlemlerine başlanır. Dövmenin büyüklüğüne göre birkaç saat süren bir uygulamadan sonra ise renklendirme aşamasına geçilir ve dövme tamamlanır.

Renkli Tattoo Yaptırmanın Maliyeti Fazla mıdır?

Renkli dövme yaptırmak renksiz dövme modellerinin aksine bir miktar daha tuzlu olmaktadır. Bunun sebebi ise kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve dövme süresinin renklendirme işlemleri sebebi ile uzamasıdır. Yani aynı dövmenin renksiz olması halinde çok daha uygun bir fiyata Tattoo yaptırılabilecekken renklendirme işlemine girildiğinde verilen ücret artmaktadır. Renkli dövmeler konusunda fiyat bilgisi almak isteyenler www.dreamtattoo.com adresini ziyaret edebilirler.

kaynak : dream tattoo dövme

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)