arkaplan

PÜR DİKKAT

11 sene önce

Oyun, istenilen alanda kişiyi geliştirmeyi yarayan ve fayda sağlayan binlerce oyun yer alıyor. Özellikle öğretici oyunlara pür dikkat kesileceksiniz. Hem oyun hem eğiten oyunlar yetişkinlerin, çocuklara seçtiği oyunlar arasındadır. Kendini geliştirmek isteyen oyun severlerin en sevilen alanı olmaktadır. Bazı oyunlar öğrenmek istenilen bir yeteneği geliştirmeyi sağlamaktadır. Oyun oynarken öğrenmek ve eğlenmek ilgi odaklı olmaktadır. Birbirinden güzel oyunlar sayesinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle çocukların yeteneklerini geliştiren oyunlar dikkatlerini yoğunlaştırmayı sağlamaktadır. Kaliteli oyunlar ile dikkat dağınıklığını toplayarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

oyun ambarı

oyun ambarı

Bne 10, oyun olarak çocuklara yönelik yapılmıştır. En çok sevilen çizgi film karakterleri arasında büyük yer almaktadır. Çocuklara uygun olarak değişik, ilginç oyunlar olarak tercih edilmektedir. Dikkatli olarak oynayacakları ve öğrenme yeteneklerini daha çok geliştirecekler. Hem oyun oynayacaklar hem yetenek avı yapacaklar. Çocuklara oyun seçerken ruh sağlığını olumlu yönde etkileyen oyunları seçmelisiniz. En sevdiği bu karakter onların dünyalarını aydınlatacaktır. Bazı oyunlar beyin fonksiyonlarını sürekli hareket geçirdiği için tercihler arasında yer alıyor.

Değişik oyunlar, sayesinde birbirinden değişik dikkat isteyen oyunlar var. Ancak oyun oynamak vakit kaybı diye düşünmenizi engelleyecek oyunlar bulunmaktadır. Özellikle öğrenciler için çok ideali eğitici olanlarıdır. Bilgisayar başında geçirilen zamanı eğitime dönüştürülebilir. Öğrenmeyi sevenler için değişik olanlar seçilmelidir. Oynarken eğlenebileceğiniz ve öğrenebileceğiniz oyunlar yetişkinlere ve öğrencilere büyük katkı sağlamayı fazlasıyla başaracaktır.

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.