arkaplan

Oyuncuların Vazgeçilmez Mouse’u Everest SGM-X7

6 sene önce

Oyun, dünyanın var oluşundan ilk insanlardan beri hayatımızda yer almaktadır. Günümüzde futbol, basketbol, tenis gibi sporlar ne kadar revaçta olsa da özellikle son 5 senedir e-sporda hayatımızda kendine yer bulmaya başlamıştır. Bilgisayar oyunlarında oluşturulan takımların yer aldığı turnuvalarda kullanılan ekipmanlar her zaman oyuncunun rahatını ön planda tutarak üretilir. Fakat her şeyin bir başlangıcı vardır ve Everest SGM-X7 size bu başlangıcı sunuyor. Oyuncular iyi bilirler ki kişisel bilgisayarlar için kullanılan Mouse ile rahat bir oyun sergilenemez. Elbet ki oynanır ama zamanla bilekte yorulmalar meydana gelir ve verilen komutların istenilen hız ve doğrulukta karşılığı alınmaz.

Bir Mouse’tan Daha Fazlası

Standart bir kullanıcının mousetan beklentileri tuşlarının düzgün çalışması ve yüzeyde rahat hareket etmesinden fazlası değildir. Fakat bir oyuncuysanız işte o noktada bu isteklere cevap veren Mouse’lar yetersiz kalır. Makro tuşların olduğu, ele iyi oturan, hareket kabiliyetinin sınırsız olduğu, uzun kullanımlarda bilek ağrıtmayan ve komutlara anında cevap veren Mouse isterler. Novabazar.com üzerinde inceleyebileceğiniz Everest SGM-X7 de bu isteklere karşılık veren tüm özelliklere sahiptir. Ortalama büyüklükteki her elin rahatlıkla tutuşunu sağladığı ve dpi ayarlarının yapılabildiği Everest SGM-X7 ve Everest SGM-X7 Pro mouse bir mousetan daha fazlası.

Geniş bir yaş aralığına sahip olan oyun aleminde Everest SGM-X7 bütün oyunlar ile uyum içerisindedir. Konum belirleme, hedefe yönelme, karakter ve alan hareketlendirme, kamera hassasiyeti konularında kendini kanıtlamıştır. Everest SGM-X7 sunduğu performanslar içerisinde oyuncuları en çok mutlu eden özelliklerinden biri de oyun içerisindeyken ayarlarının tek bir tuşla değiştirilebiliyor olması. Bu sayede oyun içerisinde ani olaylara anında olması gerektiği gibi tepki verebilirsiniz. Oyun zevkiniz bölünmez ve kaliteli, profesyonel bir şekilde aksaklık yaşamadan oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

Everest SGM-X7 Kalitesi

Everest SGM-X7 sunduğu kalite ve uygun fiyatı ile oyuncuların gönlünü fethediyor. Dokunuşundaki yumuşak dokusu eli rahatsız etmiyor ve mouseu kolaylıkla rahat bir şekilde tutmanızı sağlıyor. Oyun içerisinde tek tuşla DPI değiştirebilmenize olanak veriyor. 1600 DPI Bluetrack sensörü sayesinde aradığınız hızdan daha fazlasını gösteriyor. Zarar görmediği sürece 3 milyon tıklamayı vadediyor. 3 farklı renk seçenekleri ile klavyeniz ve kulaklığınızla görsel uyumu yakalamanızı sağlıyor. Siz de Everest SGM-X7 ve Everest ürünleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız novabazar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Everest SGM-X7 ile kesintisiz oyun deneyimi sizi bekliyor.

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)