arkaplan

Onlinetercumanlik.com Teknik Çeviri Hizmetleri

11 sene önce

Teknik çeviriler, tıpkı hukuk ve tıp gibi tercüme sektörünün özellikli tercümeleri arasında yer alır.

Farklı sektörlerin farklı literatürlerinin olmasından dolayı ise kendi içereisnde farklılaşmıştır. Son derece kesin bir uzmanlık isteyen teknik çevirilerin, ait oldukları branşta uzmanlaşmış, teknik eğitim görmüş ve mutlaka o branşa ile ilgili deneyim sahibi tercümanlar tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Genellikle teknik belgelerin yanına eklenen ya da belgenin kendi içeriğinde olan teknik çizimler, hesaplama ve formüller, gerekli olan uzmanlığın kapsamını arttırmakta ve diğer tüm tercüme türlerine göre daha üst düzey bir bilgisayar bilgisi gerektirmektedir.

Onlinetercumanlik.com olarak biz, teknik çeviri türünün gerekliliklerini iyi anlıyoruz. Bünyemizde bulunan ve sadece teknik çeviri ile uğraşan, bu konuda uzman kişilerin oluşturduğu ekibimiz, size her türlü teknik çeviriyi tam bir kesinlikle, zamanında, tüm çizim ve tablolarıyla tercümeyi sunacaktır. Şehrimizin Türkiyenin önde gelen bazı sanayi firmalarını barındırmasının getirdiği avantajı müşteri portföyü açsından iyi değerlendiren firmamız, son yıllarda diğer iller ve yurt dışındaki açılımları ile teknik tercüme bazında çok önemli işler yapmış ve deneyim sahibi olmuştur.

Bu uzmanlık ve deneyimi size en uygun fiyatlar ile toplam kalite anlayışı çerçevesinde sunuyoruz. Her türlü teknik çeviri ihtiyacınız için bizden destek ve fiyat almayı unutmayın.

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)