Metin2 Lonca Simgeleri

4 sene önce Burak İşci tarafından yazıldı ve hakkında 23 yorum yapıldı.

Birbirinden güzel 60 tane lonca simgesini sizlerle paylaşıyorum.Umarım paylaştığımız birbirinden güzel bu lonca resimlerinden olabildiğince iyi yararlanabilirsiniz.

Metin2 lonca simgeleri bildiğiniz gibi Metin2 loncalarının da kullanılan , lonca isimlerinin solunda görünen simgelerdir.Az önce arşivimi karıştırırken bulduğum bu simgeleri sizlerle paylaşmak istedim , umarım sizlere faydası olur.160 tane olan lonca simgesi arşivimi aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.Lonca simgelerinin hepsi 16×12 boyutunda , yani standarttır.Şimdi bilmeyenler için loncalarınıza nasıl lonca simgesi ekleyebileceğinizi anlatacağım.

İlk öncelikle aşağıdan indireceğiniz klasörün içinde bulunan 160 Metin2 lonca simgesinin arasından loncanızda kullanmak üzere birini seçmelisiniz.Daha sonra seçtiğiniz lonca simgesinin adını daha kolay bulabilmemiz için "101" olarak değiştirin.Buraya kadar her şey tamam.Daha sonra ismini "101" olarak değiştirdiğiniz bu lonca simgesini Metin2 oyununun kurulu olduğu dizinde ki "UPLOAD" klasörünün içine atınız.Bu işlemi yapmadan önce oyunun tamamen kapalı olduğundan emin olunuz.Şimdi her şey bitti , geriye sadece oyuna giriş yapıp lonca simgemizi seçmek kaldı.Bunun için oyuna giriş yapıp lonca penceresini açıyoruz.Ardından açılan pencerenin sağ üst köşesinde bulunan "İmza yükle" butonuna tıklıyoruz.Sağda açılan ufak pencereden daha önce adını "101" olarak değiştirdiğimiz , lonca simgesini seçerek tamam butonuna basınız.Her şey bu kadar.

Dosyayı indirebilmek için aşağıdaki indir butonuna basınız.Unutmayın ki indireceğiniz dosyadakiler 2012 lonca logolarıdır..Umarım bir yardımım dokunmuştur.Lütfen yazının altına yorum yazınız.Lonca simgelerini nasıl kullanacağını anlamayan arkadaşlar varsa Metin2 Lonca Simgesi ( Logosu ) Eklemek konusunda resimli anlatım bulabilirler.Konuya gitmek için konunun adına tıklayınız.

Not : Arkadaşlar bu lonca simgeleri bana ait değildir.Hepsi tarafımca çeşitli sitelerden toplanarak dosya halinde sizlere sunulmuştur.Bu yüzden benden sizin için lonca simgesi yapmamı istemeyiniz ancak , isteklerinizi yorum olarak bildirirseniz sizler için bir araştırma yapabilirim.

Bu Konuya Benzer Yazılar

Yorumlar

 1. Metin2 Kralı diyor ki:

  Teşekkürler sayenizde istediğimiz lonca simgelerine ulaştım.Rica etsem bana içerisinde bir kurt ve arkaplanda ay yıldız bulunan bir lonca logosu yollar mısınız?

 2. Halil diyor ki:

  İçinde güzel simgeller var , her Metin2ci’nin arşivinde bulunması gereken dosyalar…

 3. oyun hatasi diyor ki:

  Kendi hazırlayacağımız simgeleri koya bilirmiyiz

 4. Metin2 MerakLıSı diyor ki:

  ya yapamdım tam olarak da biraz uğrastım olmadı keske yapabilsem yaaa :'(

 5. alperen tzgl diyor ki:

  KARDESIM OSMANLI TUGRASININDA YAPARSAN ÇOK SEVINIRIM. TESEKKURLER.

 6. Kerem Utkan diyor ki:

  Kardeşim Sekilli Bir Sekilde Ucları Egık O Sekılde L Harfi Yaaparmısın Ve Kırmızı Harf Olcak L Arkası Beyaz Yaparsan Sevinirim Sagol Güzel Paylaşım

 7. baran diyor ki:

  kaliteli bir paylaşım tebrikler.

 8. baran diyor ki:

  güzel paylaşım

 9. good16 diyor ki:

  Teşekkürler.Harika bir derleme doğrusu.

 10. Murat diyor ki:

  nasıl yapacaz yaa

 11. Murat diyor ki:

  nasıl yapacaz yaa
  bu simgeri nasıl yapazac

 12. Murat diyor ki:

  Nasıl YapcaGızz

 13. MuratUYagn diyor ki:

  Nasıl oluyor bu simgelri yapmak

 14. Recep diyor ki:

  Rica etsem Loncamın adı saygı Bu Ada uygun Guzel sımgeler Yprmısınız ?? :)

 15. Hasan emre diyor ki:

  ya KS YAPARMINIZ LÜTFENN

 16. Emir Özdemir diyor ki:

  aynı şekilde banada kurtun kükrerken hali arkasında ay yıldız resimli bir logo gönderirmisiniz teşekkürler

 17. Eren diyor ki:

  Kardeşim Rica Etsem Büyük M çaprazına büyük N harfi yaparmısın

 18. ABDULLAH diyor ki:

  KARDEŞİM BANA Bİ SE YAPABİLİRMİSİN BİRLEŞİK

 19. Murat diyor ki:

  Merhaba Kardsm SON yazılı Kırmızı Renk Veyat Başka Renkte Olabilir Simge Lazm Yardm Edermsn

 20. hüseyin diyor ki:

  Hocam meraba öncelikle ellerine sağlık. Benim istediğim T harfinin daha el yazısı ile yapılmıs koyu sarı renkte bi logo istiyorum arkası beyaz olucak sadece koyu sarı renkte el yazısı ile yazılmıs T harfi rica ediyorum yardımcı olabilir misiniz ?