arkaplan

Kedi Köpek İçin Şehirler Arası Pet Taşımacılığı

7 sene önce

Kediler, diğer evcil hayvanlara nazaran daha hassas canlılardır. Bu nedenle yolculuklara da bir o kadar dayanıksız olurlar. Onların bir şehirden başka bir şehre gitmesi demek özel bir muamele, özel bir araç demek. Birkaç kedinin bir araya getirildiği yolculuklar da yapılmakla beraber tercih edilen özel araçla yolculuk yapmalarıdır.

dostluklar

Kediler İçin Pet Taşımacılığı

Evcil kedileriniz için en uygun taşımacılık pet taksiler olacaktır. Kendi aracınızla dahi götürmeniz problem olabilir. Çünkü daha önce hiç yolculuğa çıkarmadıysanız ruh hali ve fiziksel sıkıntılarını kavrayamazsınız. Bu konuda tecrübeli, birkaç kez kedi taşımacılığı yapmış bir firmayı tercih ederseniz refakatçisi, durumunu devamlı kontrol altında tutabilir. Hayvanlara; su ve yemek ihtiyaçlarını saatini gözeterek verebilir.  Bununla beraber kedi yolculuklarının bir diğer zorluğu da kedilerin ısıya duyarlılıklarıdır. Soğuk bir araçta yolculuk yapmaları onların daha sonra hastalanmalarına neden olacaktır. Bu nedenle klimalı ve ısı dengesi oluşturulmuş pet taksi daha faydalı iyi bir ihtimaldir.

Kediler İçin Pet Taksi ve Servis Farkı

Kendi evine dahi yabancı kedi geldiğinde, huzursuz davranışlar sergileyen kediler, başka bir araçta başka bir kedi ile yolculuk yapmakta zorlanacaktır. Onlar için yolculuk başlı başına bir macera olduğundan rahatlatılmaları ve asla ihmal edilmemeleri gerekir. Pet taşımacılığı ile en fazla 3-4 kedi bir arada yolculuk yapabilir. Gerekli özen ve bakım gösterildiğinde sıkıntı olmayacaktır. Ancak fırsatınız olursa pet taksiler daha akılcı bir seçenektir.

kaynak: kedi taşımacılığı pitapetnakil.com

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)