arkaplan

Kadınlarduysun.com İle Her Şey Elinizin Altında

7 sene önce

Kahve falı sözlüğü çeşitli semboller, zaman, sayılar, harfler, noktalar, çizgiler, şekiller, hayvan, insan ve bitki figürlerinden oluşmaktadır. Kahve falı bakmak bilgi, deneyim ve önsezi ister. Kahve içildikten sonra kişi, içinde bulunduğu duruma uygun şekilde niyet eder, dilek diler ve kapatır. Kahve falı bakan kişi ise, kahve falındaki sembollere denk gelen anlamlara, kendi bakış açısını ve içselliğini de ekleyerek bakar.

Kahve falı sembolleri arasında kahve fincanının sapı, fal sahibinin hanesini işaret eder. Kahve fincanında zaman kavramı 3 şekildedir. Fincanın ağız kısmı çok yakın zamanı, dibi hemen yakında olmuş olanı veya o gün olabileceği, kenarları ise 1 hafta içinde yaşanabilecekleri temsil eder. Kahve falında sayılar, sembollerle birlikte değerlendirilmelidir. Kahve falında harfler, yakın çevre, akraba ve arkadaşlara delalettir. Kahve falında küçük noktalar yolculuğa çıkılacağını, büyük noktalar ise ele geçebilecek bir parayı belirtir. Kahve falında hayvan figürleri, karşılık gelen anlamları ile değerlendirilmelidir. Sitemizde bunun gibi bir çok anlama karşılık gelen kahve falı sözlüğü ve sembolleri yer almaktadır.

4

Saatlerin anlamı üst üste gelen aynı zamanın gösterdiği küçük anlardan oluşur. Bir anlam içerebilmesi için tesadüf eseri görülmesi şarttır. Bilerek saatin başını beklediğinizde hiçbir anlamı yoktur. Bu nedenle saate bakarken o an gördüğünüz saat ve dakika aynı ise, anlamını öğrenerek neye işaret ettiğini öğrenebilirsiniz. Zamanın ve saatlerin sizlere bir şeyler anlatmak isteyebileceği hiç aklınıza gelir miydi? Saatlerin anlamlarını öğrenerek aşk hayatınıza, aile ve arkadaşlıklarınıza yön verebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları, kişinin burcuna denk gelen yıldız haritası incelemesi sonucu elde edilen, o haftaya dayalı genel yorumlardan oluşur. Haftalık burç yorumunuza bakarken, yükselen burcunuzun haftalık burç yorumunu da okumalısınız. Bunun sebebi, kişilerin yükselen burçlarından en az kendi burçları kadar etkileniyor olmasıdır. Haftalık burç yorumunuzu okuyarak aşk, iş, sağlık, aile, sosyal çevre ve ilişkileriniz konusunda o hafta neler yaşayabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz.

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (0)