arkaplan

İki Kişi Oyun Oynama Zamanı

10 sene önce

Bağımlısı olduğunuz macera, aksiyon, giydirme, zekâ vs. oyunlarını arkadaşınızla birlikte oynamak ister misiniz? Tek kişilik oyun devri kapanıyor artık, arkadaşlarınızla birlikte oynamak çok daha zevkli… İşte bunun için size mükemmel bir oyun portalını tavsiye edeceğiz. İkikisilikoyunlar.net adresinden ulaşabileceğiniz bu siteye kısaca değinelim dedik. Hazır mısınız?

En sevdiğiniz oyunların iki kişilik versiyonları, bir yandan oyunda üstünüze düşen yükü azaltırken öbür yandan daha zevkli bir hâle getirecek. Sitede o kadar çok oyun var ki, her zevke, ilgiye, yaşa, cinsiyete göre 2 Kişilik Oyunlar bulmak çok kolay… Çünkü İkikisilikoyunlar.net oyun portalı, Türkiye’nin ve dünyanın alanında en büyük arşivini barındırıyor. Her gün eklenen yeni oyunlarla bu arşiv daha da genişletiliyor ve site güncel tutuluyor. Ayrıca bütün oyunlar mükemmel şekilde kategorize edilmiş. Uzman ekip tarafından defalarca kontrol ediliyor ve en uygun kategoriye yerleştiriliyor. Hangi türde oyun oynamak istiyorsanız, sitenin üst tarafında bulunan kategorilerden seçin ve o türdeki bütün oyunlar önünüze gelsin. Eğer daha önceden aradığınız bir oyun varsa da arama kısmına yazarak hemen bulabilir, hiç beklemeden oynamaya başlayabilirsiniz. “Ben kategorilerle ve aramakla uğraşmam.” diyenler için yeni eklenen oyunlar ya da popüler oyunlar bölümleri de mevcut. “Kim, en fazla hangi oyunu oynamış, hangi oyun en fazla beğeni almış, bugün ne eklenmiş, gündemde hangi oyun favori” gibi sorularınızı cevaplayacağınız bir oyun portalı burası…,

r1

Hemen en güzel oyunlardan bir tane örnekle devam edelim yazımıza. Doğanın kanunu Kedi Köpek Kavgası tatlı ve sempatik bir şekilde konu edinen Kedi Köpek Kavgası adlı oyunu hepiniz oynamışsınızdır. Oynamayanınız varsa, hemen İkikisilikoyunlar.net oyun portalına girsin ve bu eğlenceden mahrum kalmasın. İster tek başınıza, isterseniz arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, tüm kontroller mouse (fare) ile gerçekleştirilmekte. Rüzgârın yönünü ve hızını hesaba katıp en iyi atışlarınızı yapın ve rakibinizi haklayın!

r2

İki kişilik oyunlar konusunda lider oyun portalının en güzel yanlarından biri de, oyunların hemen altında gerekli talimatları ve kontrolleri vermeleri… Bununla da yetinmiyorlar, oyunla ilgili ipuçları, tüyolar da vererek oyunu daha rahat bir şekilde oynamamızı sağlıyorlar. Tam 5 senedir rakiplerinin korkulu rüyası olan İkikisilikoyunlar.net oyun portalının bir de Facebook hayran sayfası var. Bu sayfada oyun tavsiyeleri, etkinlikler, yarışmalar ve yeni oyunlar paylaşılıyor. Bu sayede yeniliklerden ve eğlenceli dakikalardan uzak kalmıyorsunuz. Hiç beklemeyin ve https://www.facebook.com/ikikisilikoyunlar adresinden ulaşabileceğiniz bu hayran kitlesinin arasında siz de yer edinin. İyi eğlenceler dileriz!

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.