arkaplan

Bella Gloria

11 sene önce

bellagloria

Bugün sizlere bir markanın tanıtımını yapacağım. Hepimiz özel günlerde sevdiklerimize ya da bizim için özel kişilere hediye almayı düşündüğümüzde internette gezinmeye ve uygun bir hediye ürün aramaya başlıyoruz.

İşte böyle bir günde rastladım bu markaya. Bella Gloria… Takı mücevher markası olan Bella Gloria, sitedeki pırlanta kolyeler ile ilgimi çekti ve incelemeye başladım. Pırlanta deyince hepimiz çok korkuyoruz belki ama siteyi biraz araştırınca, çok şık ve kaliteli görünen pırlanta kolye modelleri ile karşılaştım. Kolyeler, pırlanta ve mavi topaz, ametist gibi yarı değerli taşlardan oluşuyordu. Resimde altın gibi parlamasından dolayı ürün detayına baktım. Baktığım ürün pırlanta bir kolye idi ve altın kaplama gümüş kullanılmıştı. Evet bu kolye çok güzel bir hediye olabilirdi ve fiyatı da kampanyalı olarak bana çok pahalı gelmedi. Hatta görünüşüne göre uygun geldi.

Daha önce pırlanta kolye fiyatları için araştırma yapmıştım. Kolyeleri hediye paketi olarak gönderiyorlar, bazı ürünlerde hem fiyat indirimi hem de hediye ürün kampanyası var. Benim ilgimi çeken pırlanta kolyelerin ve pırlanta yüzük modellerinin kampanyalı fiyatları 89 TL ile 250 TL arasındaydı. Bana çok pahalı gelmedi, ayrıca peşin fiyatına taksit imkanı da var.

Burada sizlere beğendiğim bu markayı tanıtmak istedim, umarım siz de benim beğendiğim gibi beğenirsiniz Bella Gloria'yı. Kolye modellerini incelemeniz için site adresi : www.bellagloria.com

Uyarı: Bu sayfada ki içerikler tanıtım amaçlı olarak eklenmiş olup, site sahibiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Yorumlar (1)

  1. webduzzi dedi ki:

    güzel tema olmuş eline sağlık